tisk-hlavicka

Dětský koutek II

18.12.2000 Veronika Klusáková, 10 let

Multimediální CD pro děti, které navazuje na předchozí díl CD-ROMu a učí další pojmy - např, prostorovou orientaci..

Dětská recenze


Dětský koutek 2 je ještě lepší než první. Hlavně se to tam víc hýbe a vysvětluje to Myšák Bonifác. Ten je pěkně namalovaný a moc legračně mluví. Myslím si, že ho budou mít malé děti rádi. Náš Pavlík (je mu šest a půl) chtěl hned vyzkoušet hry. Byla tam hra Kámen, nůžky a papír a byla pěkně udělaná. Pavlík tu hru vůbec neznal a musela jsem to s ním pak skoro celý večer hrát. Dobré jsou taky schovávačky věcí, co tam jsou. Je to hrozně podobný tomu, co hrajeme na Světluškách, a tak jsem to všechno uhádla. Pavlík se často spletl a docela se tím naučil.

Pohádky jsou v tomhle dětském koutku jiné. Třeba Hrnečku vař, Koblížek a Kohoutek a slepička. Je tam vždycky obrázek a k němu to povídá o čem ta pohádka je. Jinak se to moc nehýbe. Moc dobrá jsou rozpočitadla. Naučila jsem se nové o Zlaté rybce a ostatní, třeba Čert vyletěl z elektriky jsem už znala. Pavlík hledal pohádku o Pokemonovi, ale ta tam není, protože je japonská.

Malé děti se na tomto CD ROMU naučí orientovat. Hledají totiž věci, které jsou nahoře nebo dole. Nebo vzadu a vepředu. Pavlík to uměl docela dost. Omalovánky nám táta vytisknul. Myslíme si s Pavlíkem, že je to užitečný CD ROM.

Veronika Klusáková, 10 let

Charakteristika:Dětský koutek se skládá ze čtyř hlavních částí Pohádky (6 plně namluvených českých pohádek - Hrnečku, vař! - Otesánek - O kohoutkovi a slepičce - O Smolíčkovi - Vlk a sedm kůzlátek - O koblížkovi), Omalovánky (všechny obrázky z pohádek si děti mohou pomocí kouzelné pastelky omalovávat), Rozpočitadla , Prostorová orientace a Hry (Kámen, nůžky, papír; Kimova hra....).

Výrobce: Terasoft

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 630 Kč

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.