| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Všechny názory k článkům

 Příspěvky 110 z 355131 [Dalších 355121 >>]
(IP adresa 37.188.241.15)
  • 
19.5.2020 18:10:13
V Čechách se člověk dostane do pařátu tzv. Vzdělávací soustavy od svých pěti let.
Výsledkem je ve své většině občan ochotný pracovat za třetinovou mzdu. Výsledkem je společnost kde skoro každý desátý občan je v exekuci.
Výsledkem je společnost v úpadku, společnost kde se nic nevyrábí vše se doveze, jediné co se vyváží je levná pracovní práce, levná pracovní síla.
Je směšné že jediný kdo o tom neví je autor - české školství.
A jediného čeho se člověk od učitelů dočká jsou kecy.

(IP adresa 37.188.242.173)
  • 
18.5.2020 16:07:12
Je to jeden z článků který na říká - stačí jen chtít a můžeš zpívat jako Karel Gott.
Blbost, Karel se narodil jako Karel Gott a nikdo už podobný nebude.
Člověk který si podobné články čte je schopen se nad sebou zamyslet a v podstatě už ani podobný článek nepotřebuje. Blbec co by ho potřeboval, ani ťuk.

Ale jako článek, se to čte dobře.
Analfabeta
14.5.2020 16:20:29
To by chtělo patéééént! Teda, že Amíci jsou hloupí a omezení, to se tak nějak mezi inteligentními lidmi ví. Ale že je budeme adorovat jako kdysi Timura a jeho partu a ještě každou jejich blbost dáme jako titulní článek a ještě to doděláme oslavnou tirádou na vynalézavost a invenci Američanů, to skutečně svědčí i o výši (nebo spíš níži) IQ autora článku. Já bych ten patent vylepšila: igelit bych nenatáhla do dveří, ale babičku bych jím obalila, aspoň by se při tulení nevytrhnul z izolepy. Blbost na n-tou, a ještě se tím chlubit?
atisa
11.5.2020 21:02:43
A je to tu. Konečně nám ti asistenti k něčemu budou a jako vždy, budou lékem a řešením na vše.Nějak se ovšem zapomnělo, že kde se dalo, tam se zrušili,při těch podmínkách, to opravdu dělají jen hrdinové a většinou matky malých dětí, které mohou být sami rizikovou skupinou, takže ani sami nastoupit nemohou. Nemluvě o neustále omýlaném, že asistent nemá kvalifikaci pro neustálou práci bez dozoru učitele...Ale máme řešení, které na 6 týdnů spasí všechny...~a~
MaMar
6.5.2020 14:40:32
Zrovna dnes jsme na poradě mluvili o tom, proč by nemohla část výuky, a zejména většina odpoledního "družinového" programu, probíhat v přírodě. Mám pocit, že někteří z těch, kdo rozhodují o současných opatřeních, už dlouho nevytáhli paty z ministerských a vládních budov, takže si neuvědomují, že vedle velkoměstských škol, kde opravdu přesun do přírody nepřichází v úvahu, existují i školy na malých městech a vesnicích, kde od školní budovy na louku nebo do lesa dojdeme pěšky za pár minut.
(IP adresa 37.188.130.197)
  • 
5.5.2020 20:28:36
Mám jiné problémy,
V Lidlu mi prodali zelené maso, v Kauflandu mi prodali rýži basmalty která se po uvaření nechová jako basmalty ale jako nechutná břečka a na poště mi odmítli vzít platební kartu kterou jsem si byl nucen kvůli koronaviru pořídit.
Jo, v práci jsem přišel o prémie za předchozí měsíc který jsem celý normálně pracoval.
Proč no zkrátka koronaviru.

Tak už jen na fotografie zareaguji, hrabě vám, pojďte k nám, staňte se ...
Hana S., dva synové 18 a 21
(IP adresa 85.70.150.184)
  • 
3.5.2020 3:36:52
Milí čtenáři Rodiny,
já jsem pasivní čtenářkou rodiny už 22 let a tento úžasný článek o čtení a ještě překvapivější o Minecraftu mě vede k tomu, abych poprvé napsala. Jelikož se za chvilku dožiju půl století, nejzajímavější a postřeh a prostorovou představivost rozvíjející hra je podle mých celoživotních zkušeností TETRIS.
Takže prosím, tušíte někdo, jak přesvědčit dnešní děti,že TETRIS jsou nejlepší praxe pro život? TETRIS jsou jako život,NIKDY NEVÍTE co na vás zrovna poletí nebo spadne!!!
Doufám, že mě nikdo nepodezíráte, že jsem chtěla Forestu Gumpovi parodovat jeho slavnou větu: Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.
A pokud jsem alespoň jednoho člověka inspirovala k tomu, aby vyzkoušel TETRIS a porovnal se svou životní zkušeností (doporučuji tu verzi hry, kdy se rychlost padání dílků stále zvyšuje) pak můj příspěvek měl smysl. Díky za trpělivost při ČTENÍ až sem, zapište si 1km.
(IP adresa 37.188.133.36)
  • 
2.5.2020 11:21:56
Jak vidno koronakrize je jen další způsob jak někomu nahrát velikou státní zakázku.

Je jedno kolik dětí bude mít počítač - což nás bude stát peníze, když se ve škole budou učit to co v životě nebudou nikdy potřebovat.
Začněte se zamýšlet nad tím co a proč se ve škole učí, to by nás nestálo nic a mělo by to daleko větší přínos pro společnost.
kihali
(IP adresa 81.200.57.129)
  • 
27.4.2020 15:49:02
Tyhle rady už všechny znám, ale my máte doma jiný problém. Jak mám prostím vás donutit mého syna, aby začal hrát Minecraft? Je to holt už starý, tak už ho to tak nebere. Nejradši by lítal celý dny venku, což je teď samozřejmě nežádoucí. Nechápu to, já jsem tuhle hru milovala, už x let zpátky jsem u toho proseděla celé hodiny a chci k tomu syna pochopitelně vést taky. Jenže ho to vůbec nebere. Trvám na tom, aby každý den aspoň půl hodiny hrál. Už jsem zkoušela, že budeme hrát spolu, chvilku on a chvilku já. Jenže on to vždycky po půl hodině vypne a evidentně ho to nebaví. Jsem už zoufalá. Dokonce jsem mu navrhovala, že za každou odehranou hodinu dostane od mě bonbón, ale takhle ho fakt motivovat nechci. Chci aby ho to začalo bavit a aby hrál sám od sebe! Co mám podle vás dělat? Máte nějaké typy takhle na tenhle koníček? (O čtení toho už padlo hodně, ale s tímhle mi zatím nikdo neporadil)
22.4.2020 13:16:25
Autorka si plete termíny a kola. V prvním kole přijímacího řízení měly být původně dva řádné termíny, teď bude jen jeden. Kromě toho bude náhradní termín pro uchazeče, kteří se nemohou dostavit v řádném termínu ke konání JPZ (např. z důvodu nemoci). Další kola přijímacího řízení vyhlašuje ředitel školy, aby naplnil předpokládaný stav žáků.
 Příspěvky 110 z 355131 [Dalších 355121 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.