tisk-hlavicka

Princezna Zmrzlina

11.12.2000 Michaela Kunická, 11 let; Pavla Dvořáková, 9 let 2 názory

Určeno pro všechny děti, které se chtějí nechat okouzlit lední show Princezna Zmrzlina. Obsahuje CD Extra s hudbou pro běžné CD přehrávače a s programy pro počítače PC. Navíc zde naleznete Kouzelný blok plný omalovánek, spojovaček a vystřihovánek. V Kouzelném bloku najdete i podklady pro loutkové divadlo, mini pexeso, pohádkový kalendář a praktický rozvrh hodin.

Dětská recenze


CD ROM Princezna Zmrzlina je o lední show. Líbí se mi proto, že si na něm můžete zahrát různé hry. Například - uhádnout, kdo je na obrázku, nebo pexeso. Je to ale také poučná hra. Učíte se na ni ovládat písmena a čísla na klávesnici, ale to je spíš pro malé děti, co se teprve učí psát. Je také hodně zajímavá. Klidně si s nimi i zazpívám, protože cédéčko je i hudební a hraje v CD přehrávači. Mám ráda, když si s nimi i zasoutěžím. Vymalovávám si tam i obrázky. Třeba si vymaluji zmrzlinu Twister od známé firmy Algida. Tato hra je vyrobena velmi vtipně a zábavně. Myslím si, že ji mohou hrát hlavně děti mladší kategorie. Je velmi graficky vypracovaná. Líbí se mi obrázky i textové upravení. Nelíbí se mi ale, že se na lední show nemohu na celou podívat. Je tam audio část, počítačová část a zpěvník. Nejhezčí je stejně zpěvník.

Michaela Kunická, 11 let


Cédéčko se mi docela líbilo. Bylo tam plno hezkých věcí. Například jsem se mohla učit písmenka nebo čísla, to já už teda nepotřebuju, ale malým dětem by se to mohlo hodit. Taky tam je docela hezké pexeso a karty. Mohla jsem si i malovat a vybarvovat, to mám ráda, i když musím říct, že vybarvování jde špatně, pokaždé jsem barvu přetáhla. Je hezké, že si můžu prohlídnout ukázky z lední revue, protože jsem na ní nebyla. Ale je škoda, že jsou to jenom krátké kousky, protože by se mi líbilo vidět všechno. Také jsem si pustila povídání o příběhu malého Damiána, ale potom jsem se nemohla dostat zpátky. Ale je to jinak pěkné. Puzzle mi moc nešly, raději je skládám opravdické, ale některým dětem by se třeba líbilo skládat puzzle myší. Hezké jsou fotky malých krasobruslařů, kteří v pohádce bruslili.

Myslím, že cédéčko je docela zábavné, když nemám žádné úkoly do školy, ráda si ho pustím.

Pavla Dvořáková, 9 let

Charakteristika:Multimediální část CD Extra Princezna Zmrzlina je určena pro všechny děti, které mají přístup k počítači PC s operačním systémem Windows. S jednotlivými postavičkami si mohou hrát, učit se, malovat si, zpívat nebo si znovu prohlížet pohádkový příběh, a to vše bez speciálních počítačových znalostí.

Výrobce: DTP Studio

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 550 Kč

Názory k článku (2 názorů)
fjsdfui kamila 16.5.2008 19:53
fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj Kamilka 24.5.2008 13:56
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.