tisk-hlavicka

Dětské grafické studio

11.12.2000 Zita Kadlecová, 13 let 1 názor

Jedinečná příležitost jak si děti mohou vyzkoušet tvořit vlastní grafické projekty. Samolepky, vystřihovánky, plakáty, transparenty, kalendáře, obrázkové knížky a spousta dalších předloh.

Dětská recenze


Test CD ROM jsem prováděla na notebooku Compaq Armada E500 s HD 5GB, procesorem Celeron 600MB , RAM 96MB s operačním systémem Windows 2000 Profesional.

CD ROM Dětské grafické studio vydal CFC s.r.o. a pro jeho spuštění výrobce udává následující minimální požadavky: PC s procesorem 486, 16 MB RAM, 6MB místa na HD a operační systém Windows 95 a vyšší. CD jsem nainstalovala i spustila naprosto bez problémů na konfiguraci PC uvedené v úvodu recenze.

Software je zdařile proveden a dává i dostatek prostoru pro vlastní tvorbu uživatele. Díky tomu je vlastně každý vytvořený obrázek svým způsobem originál. CD ROM je podle mého názoru určen spíše mladším dětem a lze ho dobře kombinovat například s programem "Malování", který bývá součástí balíku Windows.

Jediné co by se dalo tomuto software vytknout jsou příliš malé plochy pro výběr barev na barevné škále. Toto by mohlo způsobit problémy uživatelům (dětem), kteří ještě nemají dostatečnou jistotu v ruce pro práci s myší, lehce mohou zvolit jinou barvu, než původně chtěli. Jinak CD ROM rozhodně doporučuji k vyzkoušení.

Zita Kadlecová, 13 let

Charakteristika:Program nabízí jednoduché i složitější funkce pro úpravu obrázků a vkládání textu, nepřeberné množství připravených obrázků pro vložení i vymalování. Jeho snadné ovládání zvládne opravdu každý.
Výrobce: CFC
Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 495 Kč

Názory k článku (1 názorů)
ssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkku... Michaela 27.1.2006 16:46
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.