tisk-hlavicka

Joulinka

5.12.2000 Adélka Veselá, 12 let, Míša Kunická 11 let 4 názory

Multimediální CD ROM pro děti ve věku od pěti do devíti let o energii a plýtvání. Sponzorem produktu je ČEZ.

Dětská recenze


Hra se mi moc líbila, protože je velmi lehce ovladatelná. Je určena dětem ve věku 6-10 let. Mohou jí hrát i starší jedinci. Hezké je to, že si tam můžete nastavit i jiný jazyk (němčinu anebo anglické titulky), takže je to i poučné. Příběhem vás provádí koulička Joulinka. Když kliknete na jakoukoliv věc, něco se s ní stane. Třeba parník zahouká, nebo vyleze ze stromu veverka. Je to moc zábavné. Líbí se mi to, že děti u toho musejí přemýšlet, jinak se nedostanou dále. Zpět je vrátí hnědá žabička a zelená je posune vpřed. Je to moc zajímavá hra.

Míša Kunická, 11 let


Joulinka je pěkná hra. Je spíš pro malé děti. Hra je namluvena v několika jazycích - to je fajn. Hra s písmenky mi pro menší děti přijde obtížná. I hra Atomík je těžká. Moc se mi líbí kreslené postavičky. Určitě mají na děti zvláštní vliv. Petříkova a Aniččina babička je moc tajemná, málo veselá, mohla by být barevnější. Možná, že by chaloupka ze dřeva neměla být u silnice, ale u rybníka,v lese.... K ní by pak vedla cesta od silnice. Děti řídí sami auto? Nesmysl! Mohly by jet na kole. Je tam krásná hra zelený mužíček a kluk. Ale kluk a příšera? Radši bych tam viděla dvě příšery, nebo dva zlobivé kluky. Zelená příšera je málo barevná a kluk nemůže být stále v pyžamu! Hezká hra, ale malé změny by neuškodily. Anebo už jsem na takové pohádky moc velká.

Adélka Veselá, 12 let

Charakteristika:Multimediální počítačový program "Joulinka" na CD ROM je určen pro děti ve věku od pěti do devíti let. Je rozdělen na tři části. První část "Záchrana města" seznamuje děti s výrobou elektrické energie. V ní mohou doprovodit Aničku a Petříka na jejich zajímavé cestě za elektrickým proudem a skřítky enery. Druhá část "Plejtvajzník a Blbajzník" ukazuje dětem, jak šetřit energií v domácnosti.
Výrobce: SIMOPT

Bližší informace a možnost objednání:tady

Názory k článku (4 názorů)
soubor Joulinka vojta macháček 5.6.2006 18:45
soubor Joulinka vojta macháček 5.6.2006 18:47
soubor Joulinka vojta macháček 5.6.2006 18:47
soubor Joulinka vojta macháček 5.6.2006 18:48
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.