tisk-hlavicka

Encyklopedie přírody

9.12.2000 Pavla Valentová, 14 let

Základní průvodce přírodou planety Země. Encyklopedie přírody přináší nejen kompletní poznání přírodních krás a biologických zákonitostí, ale především umožňuje vytvářet logické vazby mezi pojmy a vlastním životem na planetě Zemi.

Dětská recenze


Encyklopedie přírody je výborným prostředkem pro poznání přírody naší planety. Je plná pestře zbarvených obrázků a nádherných opravdových zvířecích zvuků. Jestli vás zajímá příroda a hlavně zvířata, tak je tato encyklopedie pro vás ta pravá. Grafika je celkem uspokojivá. Můžete si zde zahrát spoustu dobrých her a skvělých kvízů, kde si vyzkoušíte své vědomosti, které jste se zde naučili. Nebo si můžete porovnat zrak třeba s králíkem či s hadem. Uvidíte, že rozdíl mezi našim a hadím zrakem je velký. Až si koupíte toto CD uvidíte, že to stojí za to. Doufám, že tato encyklopedie se vám bude líbit stejně jako mně. Hodně jsem se při ní přiučila a o spoustě věcí bych jinak ani nevěděla.

Pavla Valentová, 14 let

Charakteristika:Tento CD-ROM je ideálním průvodcem pro děti, přírodovědce, studenty... pro všechny zájemce o veškeré formy života na naší modré planetě.

Výrobce: BSP Multimedia

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 1 205 Kč
Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.