tisk-hlavicka

Dětský koutek I

18.12.2000 Veronika Klusáková, 10 let

Multimediální CD pro děti, které spojuje grafickou formou hry, pohádky, dětskou školičku a omalovánky. Pomocí souvisejících úkolů se děti mohou naučit základní pojmy, barvy, čísla a písmena formou kreslené grafiky. CD-ROM byl vyvinut pro děti ve věkové kategorii od 3 do 8 let.

Dětská recenze


První dětský koutek je moc zábavný CD ROM, i když pro menší děti než jsem já. Hrála jsem to doma s naším Pavlíkem, který chodí do první třídy a moc mu to šlo. Asi nejzábavnější jsou hry. Hráli jsme Člověče s koníkem a bylo to jako opravdické Člověče nezlob se. Akorát se mi zdá, že koníkovi počítač trochu pomáhá, protože mu pořád padala šestka a nakonec to vyhrál. Pavlík se u toho proto trochu vztekal. Ale to on se vzteká i tak. Moc hezké jsou omalovánky, kdy jsme si vymalovali obrázky z několika pohádek a bylo to dost jednoduché. Ve školičce pak bylo spousta úloh, které jsem všechny uměla a Pavlík taky. Ale myslím si, že to bylo až moc jednoduché. Není přece těžké klepnout na klapku s písmenem A, když je nad tím napsané. Anebo barvy taky jsou až moc lehké. To umí přeci každý klepnout na žlutou pastelku, když je vedle žluté sluníčko. Ve školičce je moc hodná babička a ta mluví jako opravdová babička. Zkoušeli jsme taky pohádky - třeba o Budulínkovi a Perníkové chaloupce. Jsou tam buď mluvené a taky psané. Moc nás ale nebavily, protože je známe a málo se hýbaly. Celý CD ROM je moc pěkně namalovaný.

Veronika Klusáková, 10 let

Charakteristika:Dětský koutek se skládá ze čtyř hlavních částí Pohádky (6 plně namluvených českých pohádek), Omalovánky (všechny obrázky z pohádek si děti mohou pomocí kouzelné pastelky omalovávat), Školička (ve školičce si děti mohou naučit základní znalosti jako jsou písmena, čísla, tvary a barvy.) a Hry (Člověče-nezlob se, Logické pexeso, Domino, Barvykaz....).

Výrobce: Terasoft

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 630 Kč

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.