tisk-hlavicka

Pohádková matematika

11.12.2000 Pavla Dvořáková, 9 let 2 názory

CD ROM TS Pohádková matematika je určeno k zábavnému procvičování nejdůležitějších částí učiva matematiky 1. až 4. ročníku ZŠ (v souladu s platnými osnovami).

Dětská recenze


Tato hra byla docela prima. Musím se přiznat, že je mi sice skoro 10 let, ale hraji si tuhle hru docela ráda. Procvičuji si tím učivo z menších tříd. V první části matematika I. jsem to měla bez jediné chybičky. Myslím si, že bych to měla mít ve všech částech bez chyby, ale ve druhé části matematika II. pro třetí ročník jsem přece jen měla malou a nepatrnou chybičku. V poslední části jsem detektivní úkol přece jen nesplnila. I když to bylo velmi jednoduché, já jsem od toho utekla. Skoro pořád jsem chybovala a už mě to nebavilo a byla jsem hodně nervózní. Prostě a jednoduše jsem to vzdala. Už jsem pomalu zuřila. Tato hra je ale jinak velmi dobrá na učení a zábavná. Někdy, až budu mít lepší náladu, dohraji i tu poslední část.

Pavla Dvořáková, 9 let

Charakteristika:Jako motivační prvek zde nenajdete pouze klasické pohádky (Červená Karkulka, Zlatovláska, Sněhurka, Perníková chaloupka...) ale starším dětem jsou určeny např. i případy detektiva Franty Vonáska či dobrodružství robota Toma. Na CD naleznete mnoho příkladů na pamětné i písemné sčítání, odčítání,násobení a dělení. Děti si procvičí zaokrouhlování čísel, zobrazení čísel na číselné ose, rozklady čísel v desítkové soustavě, porovnávání čísel a mnoho další důležité látky z učiva matematiky prvního stupně ZŠ.
Výrobce: Terasoft
Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 600 Kč

Názory k článku (2 názorů)
fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů... fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj 24.11.2008 20:27
jéééé renata vobecká 25.11.2009 10:5
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.