tisk-hlavicka

Cesta kolem světa za 80 dní

11.12.2000 Pavlína Nečásková, 13 let

Na obrazovce ožije klasický román světoznámého spisovatele Julese Verna. Spolu s Willy Foggem a jeho přáteli podniknete dobrodružnou cestu kolem světa, která na základě sázky nesmí trvat déle než 80 dní.

Dětská recenze


Hra je částečně encyklopedií o zeměpisu. Můžete si zvolit údaje o celém světě, prohlédnout si mapu, nebo fotografie různých měst. Na začátku hry se vám neukáže žádný úvod, takže jsem si nebyla jistá, o co ve hře jde.Ukáže se vám stůl, na kterém si můžete zvolit buď atlas nebo cestu Willyho Foga.V ní se dozvíte, kdo je Willy Fog, nebo vám bude vyprávěn příběh o jeho cestě kolem světa. Na mapě máte označené každé místo, kde Willy Fog dělal nějakou významnou zastávku, tam se vám ukáže obrázek této země a vy ho můžete skládat dohromady. Asi nejlepší na této hře je grafika. Nelíbilo se mi ale, že když jsem si udělala zeměpisný test, nedozvěděla jsem se, v jaké otázce jsem chybovala. Jinak je tato hra velmi dobrá pro děti nad 10 let pro zlepšení jejich zeměpisných znalostí.

Pavlína Nečásková ,13 let

Charakteristika:Tento titul je určen všem školákům, kteří mají rádi zeměpis, chtějí se pobavit, získat nové znalosti nebo se procvičit ve vědomostech již nabytých.

Pro všechny tyto účely je obsah rozdělen do tří velkých samostatných částí: příběhu Willyho Fogga, atlasu států a zeměpisných testů a kvízů.

Výrobce: SILCOM

Bližší informace a možnost objednání:tady
Cena: 595 Kč
Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.