tisk-hlavicka

Nová kola

11.8.1999 Markéta

4 měsíce

Ne každý týden je plný nových událostí. Martínek dál zdokonaluje leh na boku, ale na bříško to zatím ještě nejde. Přitažení do sedu zvládá už perfektně a nevynechá jedinou příležitost, aby se posadil.

V poradně dostal Martin druhou dávku očkování proti černému kašli, záškrtu a tetanu, další dvě kapičky vitaminu K a na váze ukázala ručička 7,55 kg.

Na konci týdne dostal Martin nový sporťák - Hauck Country Shopper XL. Kočár jsme si vyhlédli již dříve, moc se nám líbil a pro naše těžké terény je nejlepší. Čtyři velká kola, pevné pružení, lehce složitelný a dokonce se s trochou šikovnosti vejde i do panelákového výtahu. Je to však jen o milimetry a chce to zvláštní techniku. Hned jsme ho vyzkoušeli a dopadl na výbornou. Martin spal i při jízdě na kočičích hlavách (na to bych s hlubokým kočárem nemohla ani pomyslet). Chybičku ale má. Nánožník je sice látkový, ale podložený koženkou a tudíž nepromokavý. Boudička ale toto podložení nemá a tak se v dešti promočila skrz na skrz. Až jsem se bála, aby Martinovi nezačalo kapat do obličeje. Takže pokud hlásí občasné přeháňky, bez pláštěnky ani krok. Nechápu výrobce, proč nemohli podložit i boudičku, snad asi proto, aby si každý musel ke kočárku koupit i pláštěnku.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.