| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1868  [Dalších 1828 >>]
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
30.11.2010 12:47:15
a kdy ze se chystas na Kretu? Bylo by fajn se videt. kde se budes zdrzovat???
Katka + 2 23340
30.11.2010 8:53:21
Iri, nevidela jsem ho 3 mesice..volame si.mozna se mu po mne trochu styska..po sestricce urcite ne..je rad, ze ji nevidi..rekla bych/takze ono to neni tak hrozny :-)) ja to asi nesu nejhur..
V patek odjizdime do Athen..Terda tam ma zapas v tae kwon du..detska kategorie..tak to asi bude legrace~;)
nefeli 110422
29.11.2010 22:35:13
Ahoj, diky za zpravu. Mne je 37, mam 4deti, dva kluky a dve holky. Nejstarsi chodi do 3.tridy a mladsi do 1.tridy. Vdana jsem pres deset let. Docela obdivuju, jak pises, ze se snazis videt tady ty dobre veci a moc bych chtela, mohla-li bys mi je napsat. Protoze ja tady nejak temer nic nenachazim. Jen napr. co se tyce skolstvi - je absolutne katastrofalni. Jsem povolanim ucitelka i muj muz je ucitel, tady v Recku. Kvalita vyuky je desna, zmenili jsme detem skolu, ale nevidim moc lepsiho... Porovnavam to o to vic, ze prvni a pul druhe tridy chodil starsi syn v Cechach do skoly - a bylo to naprosto ok, vyuka kvalitni, nabidka skoly vyborna, ucitele vyborni... a to nemluvim ani o vybaveni skoly, zazemi, telocvicne, prezouvani, programu skoly... a obedech...a druzine....o komunikaci... To, co vsechno se naucil ve skole, po mne jako rodici se chtel jen zajem a dohled nad psanim ukolu... cist se naucil ve skole - stejne jako ostatni veci - jak rekla ucitelka - to je moje prace a ne prace rodicu... A jak valcim ted s mladsim? A to ma ucitelka ve tride pouhych devet zaku..... a co vsechno se s nim musim doma ucit, vysvetlovat... pismenka, slabikovat jsem ho naucila ja... pocitat a tak dal...Priserne nedostatecne udelane ucebnice s nedostatkem procvicovani, cteni a pod., chybejici vyklady aj. No bylo by to na dost dlouhy vycet a popis, co a jak nefunguje... tak treba nekdy priste. Napis, budu se tesit.
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
29.11.2010 13:14:17
a uplne jsem zazdila KAtku, promin, to to nadseni :D
Tak se uz urcite tesis na malyho, jak dlouho jsi ho nevidela? Urcite mu musi byt i tak smutno, po mamci a po sestricce :(
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
29.11.2010 12:24:47
ha, tak jsem se ted vratila z nakupu a potkala jsem dalsi cesku :) :) :) fakt je jich tu jak nakakanejch, dkyz to uz takhel reknu. Takze prijde za nami na dychanek, plus mame ve ctvrtek srazik na kafco, tak uz se tesim. ma 2,5letou holcicku :)
~z~~z~~z~
ja z toho mam vzdycky takovou radost ~z~~z~~z~
Katka + 2 23340
29.11.2010 8:00:22
Ahojky pri pondelku :-))
O me se pokousi nejaka choroba, boli me v krku..ale zatim jsem jeste nepadla..tak snad to vydrzim..pocasi ted nic moc..slunko nikde, ale zima neni.Nesnasim mraz..to se v CR asi zblaznim..
Nase plany ...na 19.12. mame letenku do Prahy.Terezka tam zustane na cely leden a ja se vracim 2.1. v lednu by me mela cekat cesta na Kretu, ale s reckym planovanim kdo vi..takze presne datum zatim neexistuje.
Jirikovi asi kapku smutno je, ale neni to nijak hrozny..to mne je asi smutno vic..No, tohle je zatim reseni prechodne..a budem to uz muset nejak doresit..ale absolutne nevim jak...Mne osobne se teda do CR vubec nechce..mala postrada jen babicku a hodla tu pry nastoupit v zari do skoly.Takze je prede mnou nelehky ukol a rozhodovani~n~
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
28.11.2010 18:48:13
Ahojte :)
Ano, to je moje sluníčko se 4ma dětma, co sem nakoukla, snad ještě nakoukne :)
Dnes jsme byly společně, ještě s dalšíma dvěma češkama na pláži a piknikovali jmse, i s manželama- mooooc fajn. naše děti to pojaly sportovně,tak se i vykoupaly :D :D :D Ale bylo tu fakt teplo a teda uplne letni pocasi.
Jen me je zase tak nejak soufl :-/ Tak uz nevim z ceho.. min.tyden jsem byla uplne ok,a ted uz zase nastavuju nos a cucham cucham.
Manzel jel jeste za brachou na navstevu, tak mam cas nakukovat :)
Jinak manzel tu chodi presne na to co rikas, jsou to drozdi. ja rikam, ze v CR si toho nikdo nevsima, ale v GR sezrali uz vsechny zvirata, tak jim nezbyva nic jinyho nez strilet to co zbylo- drozdy :D :D :D
ja to teda jednou ochutnala- v minulym tehu- a diky, uz nikdy nechci :D Manzel to respektuje a bud je dava tajne do mrazaku, nebo se jich vzdava ve prospech svagra hned po lovu :D :D :D svagrova to pak schovava a jednou za cas jim je udela- odmitam se toho dotknout :-/

Jinak Kretanka na ostrovance- to psala jedna holcina tady od nas, Klarka, taky se schazime. je nas tu celkem uz dost, my takove zdrave jadro se schazime pravidelne 1x tydne, jinak tak ruzne kdy kdo stihne koho navstivit. Za 4detnou (:)) kamaradkou chodim tak 2_3x tydne, s dalsi kamaradkou co bydli za rohem si posilame navzajem deti,skoro kazde odpoledne, kdyz neni nic moc co delat...

Jinak ja uz zacinam pomalicku nakupovat vanocni darky, jak jste na tom?
Vcera jsme nakupovali i s manzou, zitra jeste doladim nejaky detaily, pak uz zbyva jen par veci v supermarketu, tak to uz necham na manzelovi, a jeste chceme navstivit jeden obchod v Athenach a na CR uz nam zbydou jen nejaky drobnustky, co chci koupit.
Uz se nemuzu dockat.
Mala je cela diva tady ze vsech ozdob, hrozne by chtela zdobit byt, a stromecek atd, ale musi vydrzet :( Nema to pro nas cenu, kdyz 9.12 odjizdime a vratime se az za mesic :(
tak tu chodime ocumovat ozdoby ke kamaradkam :D :D :D (teda k tem co nas pozvou ~t~)
a musime vydrzet :D :D :D

a už nevím co jsem chtěla napsat :)
Jinak já nakouknu i z ČR, mám v bytě net, takže pohodáááá, o mě nepřijdete :D :D :D Jen by se nás tu mohlo sejít a pokecat víc, co je nového.
S Gugu si často píšu přes FB, teď se právě máme sejít :)
Domlouvaly jsme se na příští léto na společnou dovolenou, tak doufám, že budu mít přizpůsobivý dítě ~t~~t~~t~
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
28.11.2010 11:38:33
Ahojte holky,

Iri,neboj holky za nama prijdou.Oslov i nejakou kamaradku od vas,at nas navstivi.Ty mi ted odjedes a ja tady budu trpet samomluvou.~t~
Vas plan na dnesni den zni uzasne.Musite tam byt opravdu dobra parta a tak to ma byt.~R^
Manza chodi s tchyni na houby,ale ja jsem nikdy na houbach nebyla a ani zadnou nepoznam,tak nevim,co sbiraji.~f~ Donesou vzdy plne tasky a s vajicky chutnaji uzasne.~w~
Dimi mel jedno obdobi,kdy chodil pravidelne na zajice,ale letos ma rybareni.Vim,ze v CR porad mluvi o nejakych ptacich,ktere u nas poletuji a nikdo si jich nevsima,za to v GR je strileji a zeprej mnamka.~d~
Vy jedete do CR autem?Jak se ma Gugu?Moc ji pozdravuj a rekni ji,at obcas nakoukne a pisne jak se maji atd.
Iri,podle tvych slov v poslednich prispevcich jsem pochopila,ze se tvuj zivot na Krete o hodne zmenil k lepsimu a je ti tam lip.Moc ti to preji.~x~
Minule jsem cetla ostrovanku a prispivala tam nejaka holcina,ktera se pristehovala na Kretu (nevim kam) za pritelem,tak zkus mrknout,treba je tam nekde blizko a je dalsi adeptkou do vaseho clubu.~;)
Katy,vubec ti nezavidim tvou situaci.Mas muj velky obdiv,jak to zvladas.Ja bych to nedala.Vim,ze pro Jirika chces to nejlepsi,ale ja si nedokazi predstavit,ze bych mela jednoho z deti daleko od sebe.Co planujete na vanoce?

Tak a ted neco o me ~t~
Jmenuji se Romana je mi 33~n~~t~ a bydlime na Chalkidiki.Mam dve deti Antonis 6let,letos zacal chodit do prvni tridy a Chrysanthy 1.5roku.Ze skoly jsem mela trochu strach,ale zvladame ji vyborne.S porovnanim s prvni tridou ceske skoly,kterou loni navstevoval muj synovec a neter mi prijde,ze se nijak nelisi.Iri mi psala,ze u vas je tomu trochu jinak.Nevim,jestli si maminka,kterou vzpominala.Ale 4deti tomu odpovidaji.Taky bych chtela 4deti,ale musim si trosku pohnout protoze roky ubihaji.~t~
S manzelem jsme spolu 10let a jsem tady celkem spokojena,vsude se neco najde,ale ja se snazim vzdy hledat jen to dobre,protoze jinak to nejde.Ze zacatku to pro me bylo hodne tezke,ale postupem casu jsem si zvykla a uz bych nemenila.
Napis mi i ty par radku,rada bych sse podelila i s jinou ceskou maminkou o zazitky z recke skoly atd.
nefeli 110422
27.11.2010 22:05:30
Ahoj, ziju v Chanii a mam dve deti skolou povinne a dve mrnatka sladatka. Napis neco blizsiho o sobe. Rada pokecam a poslechnu si Tvoje zkusenosti.
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
27.11.2010 20:30:35
a že sem přispíváš tak často :D :D :D
jak to budete mít na Vánoce? Jedete do ČR? Nebo malej přiletí za vámi? Není mu smutno??? :(
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 1868  [Dalších 1828 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.