| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

29.11.2010 22:35:13 nefeli

pro Romanu

Ahoj, diky za zpravu. Mne je 37, mam 4deti, dva kluky a dve holky. Nejstarsi chodi do 3.tridy a mladsi do 1.tridy. Vdana jsem pres deset let. Docela obdivuju, jak pises, ze se snazis videt tady ty dobre veci a moc bych chtela, mohla-li bys mi je napsat. Protoze ja tady nejak temer nic nenachazim. Jen napr. co se tyce skolstvi - je absolutne katastrofalni. Jsem povolanim ucitelka i muj muz je ucitel, tady v Recku. Kvalita vyuky je desna, zmenili jsme detem skolu, ale nevidim moc lepsiho... Porovnavam to o to vic, ze prvni a pul druhe tridy chodil starsi syn v Cechach do skoly - a bylo to naprosto ok, vyuka kvalitni, nabidka skoly vyborna, ucitele vyborni... a to nemluvim ani o vybaveni skoly, zazemi, telocvicne, prezouvani, programu skoly... a obedech...a druzine....o komunikaci... To, co vsechno se naucil ve skole, po mne jako rodici se chtel jen zajem a dohled nad psanim ukolu... cist se naucil ve skole - stejne jako ostatni veci - jak rekla ucitelka - to je moje prace a ne prace rodicu... A jak valcim ted s mladsim? A to ma ucitelka ve tride pouhych devet zaku..... a co vsechno se s nim musim doma ucit, vysvetlovat... pismenka, slabikovat jsem ho naucila ja... pocitat a tak dal...Priserne nedostatecne udelane ucebnice s nedostatkem procvicovani, cteni a pod., chybejici vyklady aj. No bylo by to na dost dlouhy vycet a popis, co a jak nefunguje... tak treba nekdy priste. Napis, budu se tesit.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 20.11.2010 8:43
*Re: ... Katka + 2 20.11.2010 9:36
**Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 20.11.2010 10:31
***Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 22.11.2010 12:53
****Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 22.11.2010 12:59
*****Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 24.11.2010 9:9
******Re: pro Romanu nefeli 27.11.2010 22:5
*******Re: pro Romanu ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 28.11.2010 11:38
******** pro Romanu nefeli 29.11.2010 22:35

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.