| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

28.11.2010 11:38:33 ROMANA&ADA&CHRYSANTHY

Re: pro Romanu

Ahojte holky,

Iri,neboj holky za nama prijdou.Oslov i nejakou kamaradku od vas,at nas navstivi.Ty mi ted odjedes a ja tady budu trpet samomluvou.~t~
Vas plan na dnesni den zni uzasne.Musite tam byt opravdu dobra parta a tak to ma byt.~R^
Manza chodi s tchyni na houby,ale ja jsem nikdy na houbach nebyla a ani zadnou nepoznam,tak nevim,co sbiraji.~f~ Donesou vzdy plne tasky a s vajicky chutnaji uzasne.~w~
Dimi mel jedno obdobi,kdy chodil pravidelne na zajice,ale letos ma rybareni.Vim,ze v CR porad mluvi o nejakych ptacich,ktere u nas poletuji a nikdo si jich nevsima,za to v GR je strileji a zeprej mnamka.~d~
Vy jedete do CR autem?Jak se ma Gugu?Moc ji pozdravuj a rekni ji,at obcas nakoukne a pisne jak se maji atd.
Iri,podle tvych slov v poslednich prispevcich jsem pochopila,ze se tvuj zivot na Krete o hodne zmenil k lepsimu a je ti tam lip.Moc ti to preji.~x~
Minule jsem cetla ostrovanku a prispivala tam nejaka holcina,ktera se pristehovala na Kretu (nevim kam) za pritelem,tak zkus mrknout,treba je tam nekde blizko a je dalsi adeptkou do vaseho clubu.~;)
Katy,vubec ti nezavidim tvou situaci.Mas muj velky obdiv,jak to zvladas.Ja bych to nedala.Vim,ze pro Jirika chces to nejlepsi,ale ja si nedokazi predstavit,ze bych mela jednoho z deti daleko od sebe.Co planujete na vanoce?

Tak a ted neco o me ~t~
Jmenuji se Romana je mi 33~n~~t~ a bydlime na Chalkidiki.Mam dve deti Antonis 6let,letos zacal chodit do prvni tridy a Chrysanthy 1.5roku.Ze skoly jsem mela trochu strach,ale zvladame ji vyborne.S porovnanim s prvni tridou ceske skoly,kterou loni navstevoval muj synovec a neter mi prijde,ze se nijak nelisi.Iri mi psala,ze u vas je tomu trochu jinak.Nevim,jestli si maminka,kterou vzpominala.Ale 4deti tomu odpovidaji.Taky bych chtela 4deti,ale musim si trosku pohnout protoze roky ubihaji.~t~
S manzelem jsme spolu 10let a jsem tady celkem spokojena,vsude se neco najde,ale ja se snazim vzdy hledat jen to dobre,protoze jinak to nejde.Ze zacatku to pro me bylo hodne tezke,ale postupem casu jsem si zvykla a uz bych nemenila.
Napis mi i ty par radku,rada bych sse podelila i s jinou ceskou maminkou o zazitky z recke skoly atd.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 20.11.2010 8:43
*Re: ... Katka + 2 20.11.2010 9:36
**Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 20.11.2010 10:31
***Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 22.11.2010 12:53
****Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 22.11.2010 12:59
*****Re: ... ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 24.11.2010 9:9
******Re: pro Romanu nefeli 27.11.2010 22:5
*******Re: pro Romanu ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 28.11.2010 11:38
******** pro Romanu nefeli 29.11.2010 22:35

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.