tisk-hlavicka

V létě oceníte rychleschnoucí oblečení

18.6.2024 Komerční sdělení

Sluníčko začíná příjemně hřát, podle předpovědi meteorologů nás čeká opravdu parné léto. Teploty budou šplhat vysoko, to je čas jako stvořený pro to, abyste vyrazili k vodě nebo k bazénu. Jenže co když musíte do práce nebo někam jinam? To pak stojíte před šatníkem a vybíráte oblečení, na kterém budou co nejméně vidět skvrny od potu. Že takové nemáte? Změňte to!

Vsaďte na funkční oblečení

Nejen v létě, ale i při zvýšené fyzické aktivitě, se nám stává, že nám po zádech stéká pot, v podpaží se objevují obrovské mokré koláče a my se cítíme až trapně. Buď musíme mít po ruce další oblečení, do kterého se převlečeme, nebo se dá vsadit na funkční oblečení, které se postará o váš komfort a žádné skvrny od potu na něm nenajdete. Muži mohou vsadit na trička a tílka, ženy si kromě nich mohou obléknout i letní funkční šaty. Ty si můžete pořídit třeba tady https://www.moira.cz/kategorie/damske-saty/.

Proč dát přednost funkčním šatům a tričkům?

Ženy se chtějí líbit za každé situace, rozhodně nechtějí řešit propocené skvrny na oblečení nebo zádech, kde nosí dámský batoh. A je jedno, zda jdou do práce, s kočárkem na procházku, s rodinou na výlet nebo zmrzlinu, či s kamarádkami na sklenku. Pánové to mají podobně, i oni si na vzhledu zakládají. Funkční oblečení má celou řadu výhod, obléknout se do něj může celá rodina, včetně dětí.

  • Funkční oblečení je k dispozici v mnoha provedeních, a to jak barevných, tak střihových.
  • Je příjemné na pokožku, takže se v něm budete dobře cítit za každé situace.
  • Pot se nenasákne do oblečení, ale na rubovou stranu, odkud se odpaří.
  • Rychle schne.
  • V létě příjemně chladí, ale nestudí.
  • Oblečení je lehké jako peříčko.
  • Předností je i protizápachová úprava s obsahem iontů stříbra. Mikroorganismy se v takovém oblečení nebudou množit a oblečení tak nezapáchá ani po delším nošení.

Při výběru myslete na pohodlí

Funkční oblečení se nedá vybírat podle ceny, zásadním faktorem je použitý materiál a střih, který vám sedne. Na pohodlí záleží, když vybíráte funkční šaty, trička a další kousky, vsaďte na měkké, elastické materiály, které vás při pohybu nebudou nijak omezovat, budou za vás (vaši pokožku) dýchat, nemačkají se a vaši pokožku ochrání před působením UV záření.

Víte, že funkční oblečení se dá nosit nejen v létě, ale po celý rok? K šatům si stačí vzít svetřík, na tričko natáhnout mikinu.
Vyhledávání článků podle věku