| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1868  [Dalších 1818 >>]
Katka + 2 23340
27.11.2010 18:08:43
jaaak nechodi?? ja jsem tuuuu !!!! ~:-D
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
27.11.2010 16:48:15
ahojky Romco, nakonec je to jen takova nase soukroma diskuse... Holky sem uz vubec nechodi :D
My jsme dnes byly se Sofcou a s kamoskou a jejima detma tady v jednom lesicku sbirat vetvicky na vanocni vence, a mezitim jsme narazily na houbu- normalne babku!!! :D Jakmile jsem to ukazala memu fanatickemu houbari (manzel) tak se mu rozsvitily oci, a ze musime kazdopadne jit na houby, nejlepe hned :D :D :D
Tak hned to uz nestihame :D
Sly jsme se s malou domu natahnoutm a ted se divam, co se tu deje a jdeme se oblikat a udelat s manzelem nejake vanocni nakupy- nejaky darecky- za par dni odjizdime, tak at nam to ubyva....

Mame na planu s Gugu kaficko v Patre,jak pojedeme, tak snad nam to vyjde. Byl od tama jeste nekdo? Uz si moc nepamatuju...
Uz se moc tesim na cestu a hlavne na nase a na sniiiiiiih :) Letos je tu fakt nejaky extremni teplo, konec listopadu a my jsme jeste ani nezapli topeni :-o Normlane jsem vzdycky od listopadu topila, letos vetram ~t~

Zitra je tu detske divadlo, vzdycky se tu neco tak jednou za mesic deje, tak jdeme s kamaradkou ceskou a detima, zatimco manzel bude "lovit" :D taky mas manzela blazna do loveni a strileni ptaku? :D U nas uz je to pakarna, kazdou nedeli si nataci budika a vali :D
A potom mame naplanovany piknik na plazi, ma byt zitra 27°C, tak posedime s ceskama co tu jsou, manzilkama a nasema detima. Jedna holcina nam v tydnu jede do ceska, tak at se jeste takhle sejdeme pospolu. Mame fakt uzasnou particku, bude mi v CR celkem chybet :(
A vcera jsem si udelala dychanek, vysla si s kamaradkou do kina, a manzel vzdycky na usinani dava male pohadku- Pinokia- jenze vzdycky ji to da ve slovenstine - zapomene to prepnout ~t~ A ja se divila dnes, proc na me mala "hovori po Slovensky"
"mami , chcem sa napiť"
"na Tvoje zdravie"
apod.~t~~t~~t~
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
27.11.2010 11:31:53
Vypadl mi kousek vety,tak jeste jednou- dnes panuji s kamaradkou vyzdobu ...
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
27.11.2010 11:30:23
Ahoj Iri,jak se mate pri sobote?

Ja dnes planuji vyzdobu nasi kavarny,tak se celkem tesim.Vcera jsem s ni byla v Soluni a vykoupily jsme cely obchod s vanocni vyzdobou.Pekne jsme si to uzily.
Venku je zatazeno,ale teplo,tak kdyz pominu tu teplotu,tak i pocasi vypada vanocne.~t~
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
25.11.2010 14:11:27
Romco, tak to je pekny :) Ja taky miluju cesky pohadky, tak snad letos nejaky stihnu v tom vsem frmolu.
My mame pak mezi svatky zaplacenych 5dni na horach,v Beskydech, tak uz se fakt nemuzu dockat, az si to pekne vsechno uzijem. Jen doufam, ze se jeste vejdu do nejakyho zimniho obleceni :D :D :D
a hlavne jsem zvedava na ty svoje kokosky na snehu :) uz se na to moc tesim.

V CR byt mame porad, vzdycky kdyz tam jezdime, tak tam jsme, mame svuj klid atd, a nejlepsi je, ze nevarim, ani nejak extra neuklizim, chodime se tam vlastne jen vyspat :D Takze se tesim na mesic prazdnin, kdy budu mit klid od domacnosti :D
Vetsinou pak uz mi to zase chybi, a chtela bych si zase hrat na hospodynku a elan se me pak drzi ASPON mesic :D Zato ted toho uz mam po 3mesicich plny kecky, furt vymyslim co varit, uklid je furt dokola, magorinec :)
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
25.11.2010 12:29:01
Ahoj Iri,je fajn,ze je ti lepe.Ty nevolnosti opravdu dokazi pekne potrapit a zneprijemnit obdobi,ktere by sis mela uzivat.

Planujete stehovani do CR?
My jsme pred 3roky koupili byt v CR,ale stehovani neplanujeme.Az budou deti velke a jezdit do CR na navstevy,tak tam budou prezivat a uzivat.~t~ Ted byt pronajimame a kdyz prijedeme do CR bydlime u nasich.

My se asi letos na vanoce do CR nechystame.Maly ma skolu a bude chodit koledovat.Uz se tesi.Je to uz uplne jine,nez kdyz byl mladsi.Uz ma svuj program,uz to neni takove jedeme a hotovo.Ma tady sve kamarady a tak se obcas musime podridit i my jemu.~t~ Je to uz velky kluk.~;)
S kamoskou uz planujeme,jak budeme pect cukrovi,tak se i docela tesim na zmenu.Jedine,co nebudeme mit je kapr,zimu a snih.Ale to jsme za poslednich par let,co jsme travili v CR vanoce taky nemeli,tak je to jedno.
Mam upc,takze pohadky budou,ale dnesni mladez pohadky naseho detstvi moc neberou,tak asi na pohadky budu koukat sama.~t~
Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 63736
25.11.2010 10:29:32
Verčo, už jsem si tě přidala :)

Romčo, nevím nevím, ještě se v tom nějak neorientuju, doufám, že se mě ani toto týkat nebude :) Píšu je to co vidím u kamarádek, že je to opravdu příšerný :(

Jinak mě už je konečně líp, nebudu skákat vysoko radostí, protože ještě to není úplně 100%, ještě pořád mi smrdí ryby a občas mám žaludek na vodě, ale už mám aspoň chuť k jídlu, a na některý věci, tak aspoň něco :D Začnu se teď těhotenství užívat :)
Bříško už se začíná nafukovat, začínám teď 2.trimestr, celkem to frčí :)

Malinké se ve školce moc líbí, i když teď jsem se trošku ťukla do hlavy, že vlastně tím jak chodí do školky, tak jsme přestaly úplně nějak chodit na procházky :-/ Protože dopolko ej ve školce, pak jdeme domů spinkat, a pak se probudíme a venku je tma jak v pytli- a jdeme max. buď k nějaké kamarádce na kafčo, nebo kamarádka k nám. Dětským koutkům se teď snažím vyvarovávat kvůli nemocem. A nikam jinam se tady v té tmě nedá chodit :-/ :-/ :-/ Tak sjem zjistila, že vlastně nechodíme teď v zimě na žádný procházky :-o
Takže se to snažím napravit, v úterý jsme šly do města, po doktorech, na zmrzku, kouknout na miminko atd. A aspoň jednou týdně ji teď nebudu dávat do školky a stejně se scházíme 1x týdně s dalšíma češkama a s jejich dětima, tak budu brát Sofinku s náma, ať se prolítá :)

Za 14dní jedeme do Česka, tak už se nemůžu dočkat. Navíc postupujeme kroky už je stěhování, takže budeme mít s manželem i celkem pracovní vytížení, máme nějaké schůzky, plus si musí zařídit zelenou kartu, založíme společnost atd, at jsme nachystani.

CO vy holky, pojedete na Vanoce do ceska? Nebo jak probihaji vase Vanoce v GR?
Vsechny moc zraviiiiiiim ~x~
verca+jorgo=nikos 87119
24.11.2010 9:20:45
Ahojky FB mam jsem pod jmenem Veronika Ch.
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
24.11.2010 9:09:48
Ahojte holky,
Iri,tak jsem se preptavala na ten novy system.Jedna o zarazovani anglictiny a obsluhu pc jiz od 1.tridy,takze to s vyukou reckeho jazyka nema nic spolecneho.Tak jsem si ulevila.Zpusob vyuky zalezi na samotne skole a uciteli.
Loni chodil synovec a neter do 1.tridy,ale kazdy na jine skole a zpusob vyuky byl u kazdeho uplne jiny.Takze zalezi i na stesti.
V Cr skoly dostanou osnovy,co se deti musi naucit za celych 9 let na zakladni skole a na skole zalezi,kdy co budou probirat.Minuly tyden jsem videla v tv,jak jedna holcicka presla na jinou skolu a nastal u ni problem,protoze na stare skole neprobirali vubec velkou nasobilku a na te nove uz ano.Tak se chudatko vubec nechytala a byla z toho spatna,jak ona,tak i jeji maminka.

Vsude je neco.Ja jsem rada,ze mam stesti na skolu.Je to tezke jak pro dite,tak pro rodice.

Jak si na tom ty?Uz je ti lip?Sofince jak se libi ve skolce?
ROMANA&ADA&CHRYSANTHY 65844
22.11.2010 12:59:35
pyskovat~f~~f~~f~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 1868  [Dalších 1818 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.