tisk-hlavicka

Rodinné léto plné dobrodružství: Objevte zábavné a hravé aktivity Horského resortu Dolní Morava

17.5.2024 Komerční sdělení

Plánujete nezapomenutelné léto, kdy se děti vyřádí, vy si odpočinete a společně si užijete hory zábavy? Vyrazte na Dolní Moravu, která opět chystá lákavé novinky. A kromě toho slaví druhé narozeniny svého nejnavštěvovanějšího zážitkového místa. Sky Bridge 721 je už 2 roky otevřený návštěvníkům a nadále zůstává nejdelším visutým mostem pro pěší na světě.

Tato jedinečná konstrukce spojuje dva horské hřebeny a nabízí návštěvníkům 721 metrů dlouhý adrenalinový zážitek ve výšce až 95 metrů nad zemí. Kromě světového rekordu získala také ocenění v architektonické soutěži Stavba roku 2022 a při jeho návštěvě si můžete užívat úžasné výhledy do okolní přírody.

Na děti čeká na Dolní Moravě opravdu nevídaná nabídka aktivit. V rodinném Wellness hotelu Vista chystají nové letní animace na téma Kronika Stamíkovy rodiny. O letních prázdninách se děti mohou těšit na 12 hodin zábavy každý den. Od výroby časových strojů až po kouzelné světy víl, které děti naučí vyrábět domácí modelínu a ochraňovat přírodu. Děti bude hrami provázet také nová postava - skřítek Zvonek Tomek, který vždy rád pomůže a ochrání mladší kamarády. V programu se objeví novinky jako aqua aerobic, vodní pólo, smaltování šperků, Mamutíkova cukrárna nebo třeba florbalová školička pod vedením zkušeného trenéra.

Zbrusu nové aktivity jsou naplánové i pro teenagery. Těšit se mohou na saunové ceremoniály s hudebními a světelnými efekty, dolnomoravskou únikovku, Partičku na Vistě, Velkou Marvel bojovku, výrobu domácích balzámů nebo program Vista chef, kde se naučí péct pizzu – to je jen malá ukázka z nabitého programu.

Rodiče si mezitím mohou užít pohodu ve wellness, odpočívat v sauně, ve vířivce či na masážním rituálu Společně vás pak čeká aktivní odpočinek v horské přírodě.

Pro milovníky jízdy v terénu nabízí resort rozšířený Trail park s novými trasami, včetně náročného černého Downhill trailu a nové etapy modro-červeného Selského flow trailu. Celkově resort nabízí již 30 kilometrů skvěle vybudovaných tras, které přinášejí zábavu pro začátečníky i zkušené bikery.

Dolní Morava je nejen pro nadcházející léto ideálním místem pro rodinnou dovolenou, kde si každý najde to své. Ať už vás lákají toulky přírodou, kreativní aktivity, hry nebo adrenalinové sporty, právě tady na vás čekají zážitky, na které budete dlouho vzpomínat. Nezapomeňte si včas rezervovat ubytování, aby vám neuniklo nic z bohatého programu, který Horský resort Dolní Morava nabízí.

Další podrobnosti najdete na webu resortu Dolní Morava www.dolnimorava.cz.
Vyhledávání článků podle věku