| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Manulky v Řecku

28.11.2010 18:48:13 Irinulka+S 8/07 + E 6/11+//

...

Ahojte :)
Ano, to je moje sluníčko se 4ma dětma, co sem nakoukla, snad ještě nakoukne :)
Dnes jsme byly společně, ještě s dalšíma dvěma češkama na pláži a piknikovali jmse, i s manželama- mooooc fajn. naše děti to pojaly sportovně,tak se i vykoupaly :D :D :D Ale bylo tu fakt teplo a teda uplne letni pocasi.
Jen me je zase tak nejak soufl :-/ Tak uz nevim z ceho.. min.tyden jsem byla uplne ok,a ted uz zase nastavuju nos a cucham cucham.
Manzel jel jeste za brachou na navstevu, tak mam cas nakukovat :)
Jinak manzel tu chodi presne na to co rikas, jsou to drozdi. ja rikam, ze v CR si toho nikdo nevsima, ale v GR sezrali uz vsechny zvirata, tak jim nezbyva nic jinyho nez strilet to co zbylo- drozdy :D :D :D
ja to teda jednou ochutnala- v minulym tehu- a diky, uz nikdy nechci :D Manzel to respektuje a bud je dava tajne do mrazaku, nebo se jich vzdava ve prospech svagra hned po lovu :D :D :D svagrova to pak schovava a jednou za cas jim je udela- odmitam se toho dotknout :-/

Jinak Kretanka na ostrovance- to psala jedna holcina tady od nas, Klarka, taky se schazime. je nas tu celkem uz dost, my takove zdrave jadro se schazime pravidelne 1x tydne, jinak tak ruzne kdy kdo stihne koho navstivit. Za 4detnou (:)) kamaradkou chodim tak 2_3x tydne, s dalsi kamaradkou co bydli za rohem si posilame navzajem deti,skoro kazde odpoledne, kdyz neni nic moc co delat...

Jinak ja uz zacinam pomalicku nakupovat vanocni darky, jak jste na tom?
Vcera jsme nakupovali i s manzou, zitra jeste doladim nejaky detaily, pak uz zbyva jen par veci v supermarketu, tak to uz necham na manzelovi, a jeste chceme navstivit jeden obchod v Athenach a na CR uz nam zbydou jen nejaky drobnustky, co chci koupit.
Uz se nemuzu dockat.
Mala je cela diva tady ze vsech ozdob, hrozne by chtela zdobit byt, a stromecek atd, ale musi vydrzet :( Nema to pro nas cenu, kdyz 9.12 odjizdime a vratime se az za mesic :(
tak tu chodime ocumovat ozdoby ke kamaradkam :D :D :D (teda k tem co nas pozvou ~t~)
a musime vydrzet :D :D :D

a už nevím co jsem chtěla napsat :)
Jinak já nakouknu i z ČR, mám v bytě net, takže pohodáááá, o mě nepřijdete :D :D :D Jen by se nás tu mohlo sejít a pokecat víc, co je nového.
S Gugu si často píšu přes FB, teď se právě máme sejít :)
Domlouvaly jsme se na příští léto na společnou dovolenou, tak doufám, že budu mít přizpůsobivý dítě ~t~~t~~t~
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 28.11.2010 18:48
*Re: ... Katka + 2 29.11.2010 8:0
**Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 29.11.2010 13:14
***Re: ... Katka + 2 30.11.2010 8:53
****Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 30.11.2010 12:47
*****Re: ... Katka + 2 30.11.2010 15:1
******Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 2.12.2010 10:7
*******Re: ... Katka + 2 2.12.2010 10:25
********Re: ... kaculda 2.12.2010 14:18
*********Re: ... kaculda 2.12.2010 14:18
*********Re: ... Irinulka+S 8/07 + E 6/11+// 2.12.2010 21:7
**********Re: ... Katka + 2 3.12.2010 8:8

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.