| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

4.7.2001 9:26:59 Fany

Re: z tchýně mám deprese

Ahoj Katko,
problém se stejným typem tchýně jsem řešila dlouho a "v bolestech":-), ale řeknu ti, jak ho vyřešila žena manželova bratra.
Krátce po svatbě, při jednom z jejích (tchýniných) extempore jí řekla, že je stará čarodějnice a poslala jí kamsi. Od té doby, kdykoliv tchýně dorazí do jejich bytu, bere psa a jde s ním na procházku, nebo řekne, že je bohužel dost unavená a jde si zdřímnout do ložnice...
Že musí být tchýně značně dotčená? Nikoliv....kupodivu, od té doby je najednou žena manželova bratra Jituška (před tím byla lehká holka), matička velmi obdivuje její pracovní výkovny (jsou přinejlepším průměrné), účes, štíhlost, milou tvář......prostě vzorná snacha...
Tak zlom vaz. Držím ti palce.
PS: Jo, a děti nemají. Na dotaz, kdy už konečně otěhotní, tchýni řekla, že ona má raději psy. Od té doby je jejich "pejsánet stlašššššně jostomijííííí".
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
z tchýně mám deprese Katka 3.7.2001 23:49
*Re: z tchýně mám deprese Marcela 4.7.2001 7:34
*Re: z tchýně mám deprese Fany 4.7.2001 9:26
**Re: z tchýně mám deprese Loonette 4.7.2001 20:31
*Re: z tchýně mám deprese Šárka, syn 10 let 4.7.2001 15:17
**Re: z tchýně mám deprese Magda 5.7.2001 9:32
***Re: z tchýně mám deprese Šárka 5.7.2001 11:54
****Re: z tchýně mám deprese Magda 5.7.2001 21:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.