| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Mezi námi maminkami

14.3.2001 19:01:05 sally, vdaná, bezdětná

Re: Životní cíle a kroky k jejich realizaci

Petro,
nejsem si jistá, jestli chceš poradit v kariéře, nebo v životních cílech. Myslím si, že tyto dvě věci spolu nemusí až tolik souviset. Poradit ti nikdo nemůže, poradit si musíš sama, protože sama sebe nejlíp znáš - mě se osvěčilo odjet pryč - na měsíc, na tři týdny do nějaké exotiky a dívat se, jak žijou lidi tam. Já vím, teď čekáš miminko, těžko pojedeš do TIbetu - ale někdy i dlouhá procházka po lese pomůže.
Začít musíš tím, že vyloučíš všechny věci, které nechceš. Moc ti toho nezbyde, výběr je rázem jednodušší - a tam už si to pak najdeš - já si vždycky nechám čas na rozmyšlenou, jestli To zrvona dělat CHCI a co si od toho slibuju. Když mě to ani po čase nepustí, pustím se já do toho.

Píšeš, že nemáš talent na jazyky, asi nemá cenu se trápit (mimochodem - na kursech se jazyk nenaučíš - tam ti vysvětlí gramatiku, ale mluvit a používat ho se naučíš až ve styku s rodilým mluvčím - pokud jsi na malém městě a učí tě anglicky profesorka z vedlejšího města, nemusí být chyba na tvé straně!). ALe co počítače? Internet máš, umíš používat, co popojít o krůček dál? Udělat si vlastní stránku? Dát na ní třeba fotografie miminka, vlastní literární pokusy, co já vím... Mě tvorba stránky zaměstnala na několik týdnů. Teď se chci naučit pořádně programovat (i o html se dá mluvit jako o programování, ale je to hrozně jednoduchý) - programovat (nebo vyrábět lidem stránky) můžeš doma, placené to bude slušně, a navíc - budeš se mít stále co učit!
Odpovědět
Průběh diskuze (14 názorů)
Životní cíle a kroky k jejich realizaci Petra, 5. měsíc těhulka 13.3.2001 17:43
*Re: Životní cíle a kroky k jejich real... Hela, malá dcerka 14.3.2001 10:10
**Re: Životní cíle a kroky k jejich re... Petra, 5. měsíc těhulka 14.3.2001 11:57
***Re:Životní cíle a kroky k jejich r... Katka 15.3.2001 0:24
**Re: Životní cíle a kroky k jejich re... Vendula, tři děti 16.3.2001 11:55
***Re: Životní cíle a kroky k jejich ... martina 16.3.2001 12:20
***Re: Životní cíle a kroky k jejich ... Petra, 5. měsíc těhulka 16.3.2001 12:46
***Re: Životní cíle a kroky k jejich ... Kamila, syn 16 mesicu 16.3.2001 14:46
****Re: Životní cíle a kroky k jejic... Vendula, tři děti 20.3.2001 7:45
***Re: Životní cíle a kroky k jejich ... Jana 21.3.2001 12:26
*Re: Životní cíle a kroky k jejich real... sally, vdaná, bezdětná 14.3.2001 19:1
*Re: Životní cíle a kroky k jejich real... Rosalinda, vdana, bezdetna 14.3.2001 20:4
*Re: Životní cíle a kroky k jejich real... markéta 15.3.2001 13:22
*pro Petru Irena 25 let brzy vdaná 19.3.2001 12:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.