| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 1990

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 50  [Dalších 30 >>]
Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 23269
29.4.2005 12:36:17
Ahoj Malino,
tak sousedky jo?Já bydlím u Viktorky Žižkov,koukám na stadion z kuchyně.
Já měla všechna těhotenství bez problému,jen ted to poslední jsem byla samá prohlídka a odběr plodové vody a kdesi cosi...kvůli věku.
Ahoj Ivo,
nebud smutná,Brno není zas tak daleko,až pojedeme okolo k rodičům manžela já zamávám z okýnka jo?
Elča už protestuje má hlad tak já jdu ohřát zeleninku.
Holky mějte se.Šárka
-Titty- 21471
29.4.2005 12:03:05
Ahoj holky,
Šárko, kluci jsou 16 a 14. Štěpán (16)je v dubnu a dala jsem ho do školy až v 7 a půl letech, byl pořád nemocný a protože byl nedonošený, měl pořád nějaké problémy, dr. mě strašila, že se musím připravit, že mu to moc nepůjde ve škole... a nakonec měl pořád vyznamenání :)) Ale už bych nerada, aby ztratil další rok.
Jinak jsem chtěla další mimi (manžel původní) a bylo mi celkem jedno, co to bude. Ale uznávám, že pro změnu by holčička nebyla špatná. Ale teď už bych samo Matýska nevyměnila :))) Ale Malino, je to úplně stejné, taky pořád slyším, že napočtvrté to vyjde :))
Ale s těma sousedkama mi to nedělejte!! Co já tady sama v Brně!? I.
Malina1 24721
29.4.2005 8:36:13
Ahojky Šárko,
přiznávám se, že tohle těhotenství si taky užívám. Cítím se nejlépe, prý mi to i ohromě sluší, zatím jsem bez hospitalizace v nemocnici, což je něco nového. Mimčo tedy pravděpodobně holčičku Leontýnku čekáme někdy od konce července až do poloviny srpna. První termín podle pohybů mám 28. 7., podle PM 9.8. a podle UTZ ve 12tt (to je prý nejpřesnější) 5.8., podle zkušeností si myslím, že to bude někdy na začátku srpna, také záleží na počasí:-))). Jsem doma na neschopence, protože hrdlo není co by mělo, ale zatím mě šít nechtějí (u holek jsem už byla zašitá ve 20tt). Sice se každou kontrolu klepu, zda se přece jen něco nezvrtne, ale zatím to jde. Příští kontrolu mám 3. 5. tak dám vědět co nového.
Klučíka jsem chtěla asi nejvíce já:-(( Trochu ze sobeckých důvodů….manžel je stále ten úžasný tatínek, který všechno zná a všemu rozumí je nejhezčí prostě nej.. Je to divné, ale zatím to tak je i u Alenky, které bude v prosinci 15 let. Tak mám pocit, že si to manžel dost užívá a že mu třetí holka vůbec nevadí. To všechno umocňuje fakt, že jsou mu hrozně podobné, no jsou to jeho holčičky a basta:-)))))
Také máme psa německého ovčáka, musím říct, že poslouchá, nejvíce samozřejmě pána domu. Bydlím také v Praze, také skoro v centru. Nejsme sousedky? (Bydlím na trase metra A.). Přeji hezký den malina.

Malina1 24721
29.4.2005 8:33:12
Ahojky Šárko,
přiznávám se, že tohle těhotenství si taky užívám. Cítím se nejlépe, prý mi to i ohromě sluší, zatím jsem bez hospitalizace v nemocnici, což je něco nového. Mimčo tedy pravděpodobně holčičku Leontýnku čekáme někdy od konce července až do poloviny srpna. První termín podle pohybů mám 28. 7., podle PM 9.8. a podle UTZ ve 12tt (to je prý nejpřesnější) 5.8., podle zkušeností si myslím, že to bude někdy na začátku srpna, také záleží na počasí:-))). Jsem doma na neschopence, protože hrdlo není co by mělo, ale zatím mě šít nechtějí (u holek jsem už byla zašitá ve 20tt). Sice se každou kontrolu klepu, zda se přece jen něco nezvrtne, ale zatím to jde. Příští kontrolu mám 3. 5. tak dám vědět co nového.
Klučíka jsem chtěla asi nejvíce já:-(( Trochu ze sobeckých důvodů….manžel je stále ten úžasný tatínek, který všechno zná a všemu rozumí je nejhezčí prostě nej.. Je to divné, ale zatím to tak je i u Alenky, které bude v prosinci 15 let. Tak mám pocit, že si to manžel dost užívá a že mu třetí holka vůbec nevadí. To všechno umocňuje fakt, že jsou mu hrozně podobné, no jsou to jeho holčičky a basta:-)))))
Také máme psa německého ovčáka, musím říct, že poslouchá, nejvíce samozřejmě pána domu. Bydlím také v Praze, také skoro v centru. Nejsme sousedky? (Bydlím na trase metra A.). Přeji hezký den malina.

Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 23269
28.4.2005 21:52:56
Ahoj Malino,
a kdy to čekáš?Abych byla upřímná docela ti bříško závidím,jsem asi praštěná,ale každé těhotenství i když mi nebylo pořád jen dobře jsem si užívala.Mohla jsem JÍST podle libosti a nemusela se bát lézt na váhu,v tramvaji mi pouštěli občas i sednout :o),mohla jsem si lehnout během dne bez výčitek svědomí,že nic nedělám...no prostě paráda :o)
Já jsem podruhé vdaná,manžel asi trošku chtěl kluka,hlavně kvůli sportu,ale Elišku má moc rád a už vyhlíží v krámech malou raketku na tenis,kolo...no a tak má ted doma 4 ženský,nemá se jak paša? :o)))
Já bych brala klidně i další,ale máme malý byt,už ted to dělá problémy a to je malá ještě malá.
Měj se hezky a užívej si bříško.Šárka
Malina1 24721
28.4.2005 13:22:46
To je zajímavé, jak jsme se tu sešly:-)))) Doufám, že zdárně odnosím a porodím tu naší třetí princezničku a to se budu mezi vás hodit ještě lépe:-))))
Ivo, tak to je smůla moc držím palce ať to klapne. Binec je u nás také……nějak to nestíhám. Pes taky nadělá a ty mé prasátka, no asi to znáte…..

Šárko, také tři holčiny? Mě už teď říkají kdy bude čtvrté…..nějak nemohou pochopit, že mám chlapa, který chce třetí dítě (ne nutně syna):-(((( No už jsem rezignovala a nic nevysvětluji, ať si říkají co chtějí. Pa malina
Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 23269
27.4.2005 22:02:28
Jen se klidně zeptej,mě to nevadí,protože jsem taky zvědavec.
Terka je ted v druháku,a vůbec se ten půlrok neučila,seděla jen u PC a lezla mi na nervy...fuj to jsem hrozná matka,ale já v té době na ní měla opravdu vztek,že to vzdala.
Katka šla od 7let do školy,a myslím si,že jí nic neuteklo i když jsem si kvůli tomu hodně vyslechla od příbuzných.Jenže ona je červencová,takže by byla potom ve třídě možná i nejmladší a ona byla na mě dost závislá,musela jsem s ní všude být,bylo to zapříčiněno i bývalým manželem,ona se ho bála a tím pádem se bála skoro každého.No ted už je ráda,když se mnou nikam nemusí,všude chodí sama,vše si vyřídí,hodně se změnila,naštěstí.Jen mi na ní trochu mrzí,že domů natahaná zvířata a pak se o ně moc nestará,takže z morčat dělá chrty a kdybych jim něco nedala já,tak dlouho nevydrží.Žába ta už skoro skrz vodu nevidí,pes by mohl klidně vybouchnout,ven s ním sice chodí,ale jen krátce...
Jak ty máš vlastně staré děti?Všechno jsou kluci že?Já když čekala Elišku,tak jsem doufala že to bude holčička,neuměla jsem si představit že by to byl chlapeček,nevěděla bych co si s ním mám povídat,jak si s ním hrát,jak ho přebalovat abych mu ho nějak neuskřípla :o)) no já vím,že jsem praštěná,ale to asi pracovaly hormony a zatemnovaly mi mozek,ted už se tomu taky směju :o))
Já pádím do pelechu,malá konečně usnula,měla ufnukané odpoledne,nevím co to s ní bylo,bývá v pohodě.
Tak ahojky
-Titty- 21471
26.4.2005 21:45:16
Ahoj, teď v tom mám trošku zmatek - Terka je teprve v prváku na gymplu? A na státní gymp taky nemusela dělat přijímačky? Nebo se ten půlrok doma pečlivě připravovala? :)) A Katka šla asi taky později do školy, když ještě není v devítce, ne? To jsem zvědavá, co? :) No to víš, mě teď berou ty školy... a na nic jiného nemyslím a ostatní věci zanedbávám. Zítra mě přijedou navštívit po delší době rodiče a asi se zhrozí, jaký mám doma "pořádek". U nás jsou holt všici bordeláři. Jinak kluci hlídají, dokonce byli i několikrát s kočárem, mladší dobrovolně, starší s mírným nátlakem. To jsem docela zírala. Je fakt, že když jsem řekla minimálně hodinu venku, tak to bylo na vteřinu změřené a už mi ho vracel. Ale hrají si s ním čím dál víc, jak už je starší a je s ním větší zábava, takže uvidíš, bude líp! čau
Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 23269
26.4.2005 14:25:56
Ahoj,mě to taky několik dní vypisovalo žádný příspěvek,tak jsem si říkala,,ha,oni mě mezi sebe nechtějí a hezky se přede mnou schovali :o))) ba ne,vím že to dost často blbne.
Tak držím palečky at ho přijmou,jsou to nervy co?S Terkou to bylo jiné,nemusela mít jen jednu školu vybranou,takže člověk mohl být v klidu a ona navíc měla dobrý průměr tak si potvora vybrala školy,které braly bez přijímaček.A taky nás dost potrápila,i když ne zas tak svoji vinou...vybrala si střední zahradnickou,soukromou drahou jako čert-teda spíš vybíral její otec-pan podnikatel,který si to mohl dovolit.Byla tam půl roku,skoro pořád marodila,nějak se to na ní sesypalo ty nemoce,a pak nebyla schopná zapadnout do kolektivu,dohonit učivo..takže jsem jí odtamtud vzala,navíc bych neměla na to školné a bývalý manžel se neměl k tomu aby to platil :o(
byla půl roku doma a od září pak začala chodit na gympl.Je tam moc spokojená,já taky je to státní,takže v pohodě.Nakonec jsem ráda,že to tak dopadlo,i když jsem byla na ní naštvaná,že není schopná pokračovat v tom co si dobrovolně povinně vybrala.
Holky mi moc nepomáhají,Katka je pořád někde v trapu,Terka tedy pomáhá,no,no,no...venku malou neměla ještě ani jednou,včera poprvé krmila jogurtem,byly obě jak čuníci špinavý.
U PC u nás sedí pořád Terka,ven nechodí,pořád jen chatuje.
Katka měla tř.schůzky taky a byla jsem rozčarovaná stejně jako ty,ale víš co,třeba je to tím,že byly pololetky,pak pár dní na to jarní,pak velikonoce,takže měli pořád nějaké volno tak se nestačili moc učit :o))) to je jak kdyby se vymlouvali oni co?Doufám,že do konce roku se Kajda zlepší,hrozí jí trojka z dějepisu a zeměpisu,což nechápu to se dá přece dobře naučit.
No tak už jsem toho napsala nějak moc,doufám,že to má nějakou hlavu a patu.
Papa Šárka
-Titty- 21471
26.4.2005 11:25:07
Ahoj, jasně, přidej se! Jsi na tom velmi podobně jako my - 2 velké děti a mimino.( teda u Maliny budoucí :)) Tak nám můžeš napsat, jaké jsou vztahy větších holek k malé. Ta nejstarší už by se mohla chovat jako maminka! :)
Jinak je to divné, několikrát jsem se tady dívala a vždycky se mi objevilo : žádný příspěvek, tak jsem se taky neozývala.
Přijímačky - ach jo. Skončil 3. pod čarou, na odvolání berou 2 určitě a možná tři. Prý ještě záleží na řediteli školy, jak se rozhodne a kolik míst pro odvolání určí. Takže nervozita pokračuje. Je to docela na mrtvici, jestli bude první nepřijatý. :(( Včera jsem podala přihlášku pro 2. kolo na soukromý gymlp, tam ho vezmou s ohledem na známky bez přijímaček, no jo, ale musí se platit a když jsem teď doma s Matoušem....Štěpán je z toho taky asi nerv, i když dělá že je nad věcí, neboť se s ním nedá teď vůbec bavit, jenom se na nás utrhuje....Kája je sice O.K., stará se o Matouška, atd, ale po třídních schůzkách mě málem omyli. Najednou mu vychází 3 trojky (jinak vždy jedničky, občas dvojka) a to je na konci osmé. Tak nevím, co v té škole dělá. Tak ho teď nutím do učení, což je takřka nadlidské úsilí. U něho není problém, že by trajdal venku ( na to je nejstarší), ale proseděl by celý den u PC a je naštvanej, že mu to nedovolím. S holkama a PC asi takové problémy nebudou, co? Tak se zase ozvěte a držte palce, ať nám vyjde to odvolání. I.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 50  [Dalších 30 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.