| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

26.4.2005 21:45:16 -Titty-

Re: Smím se přidat?

Ahoj, teď v tom mám trošku zmatek - Terka je teprve v prváku na gymplu? A na státní gymp taky nemusela dělat přijímačky? Nebo se ten půlrok doma pečlivě připravovala? :)) A Katka šla asi taky později do školy, když ještě není v devítce, ne? To jsem zvědavá, co? :) No to víš, mě teď berou ty školy... a na nic jiného nemyslím a ostatní věci zanedbávám. Zítra mě přijedou navštívit po delší době rodiče a asi se zhrozí, jaký mám doma "pořádek". U nás jsou holt všici bordeláři. Jinak kluci hlídají, dokonce byli i několikrát s kočárem, mladší dobrovolně, starší s mírným nátlakem. To jsem docela zírala. Je fakt, že když jsem řekla minimálně hodinu venku, tak to bylo na vteřinu změřené a už mi ho vracel. Ale hrají si s ním čím dál víc, jak už je starší a je s ním větší zábava, takže uvidíš, bude líp! čau
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 19.4.2005 15:10
*Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 11:25
**Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 26.4.2005 14:25
***Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 21:45
****Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 27.4.2005 22:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.