| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

26.4.2005 14:25:56 Šárka+3dcery-Eliška16.9.04

Re: Smím se přidat?

Ahoj,mě to taky několik dní vypisovalo žádný příspěvek,tak jsem si říkala,,ha,oni mě mezi sebe nechtějí a hezky se přede mnou schovali :o))) ba ne,vím že to dost často blbne.
Tak držím palečky at ho přijmou,jsou to nervy co?S Terkou to bylo jiné,nemusela mít jen jednu školu vybranou,takže člověk mohl být v klidu a ona navíc měla dobrý průměr tak si potvora vybrala školy,které braly bez přijímaček.A taky nás dost potrápila,i když ne zas tak svoji vinou...vybrala si střední zahradnickou,soukromou drahou jako čert-teda spíš vybíral její otec-pan podnikatel,který si to mohl dovolit.Byla tam půl roku,skoro pořád marodila,nějak se to na ní sesypalo ty nemoce,a pak nebyla schopná zapadnout do kolektivu,dohonit učivo..takže jsem jí odtamtud vzala,navíc bych neměla na to školné a bývalý manžel se neměl k tomu aby to platil :o(
byla půl roku doma a od září pak začala chodit na gympl.Je tam moc spokojená,já taky je to státní,takže v pohodě.Nakonec jsem ráda,že to tak dopadlo,i když jsem byla na ní naštvaná,že není schopná pokračovat v tom co si dobrovolně povinně vybrala.
Holky mi moc nepomáhají,Katka je pořád někde v trapu,Terka tedy pomáhá,no,no,no...venku malou neměla ještě ani jednou,včera poprvé krmila jogurtem,byly obě jak čuníci špinavý.
U PC u nás sedí pořád Terka,ven nechodí,pořád jen chatuje.
Katka měla tř.schůzky taky a byla jsem rozčarovaná stejně jako ty,ale víš co,třeba je to tím,že byly pololetky,pak pár dní na to jarní,pak velikonoce,takže měli pořád nějaké volno tak se nestačili moc učit :o))) to je jak kdyby se vymlouvali oni co?Doufám,že do konce roku se Kajda zlepší,hrozí jí trojka z dějepisu a zeměpisu,což nechápu to se dá přece dobře naučit.
No tak už jsem toho napsala nějak moc,doufám,že to má nějakou hlavu a patu.
Papa Šárka
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 19.4.2005 15:10
*Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 11:25
**Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 26.4.2005 14:25
***Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 21:45
****Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 27.4.2005 22:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.