| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 1990

26.4.2005 11:25:07 -Titty-

Re: Smím se přidat?

Ahoj, jasně, přidej se! Jsi na tom velmi podobně jako my - 2 velké děti a mimino.( teda u Maliny budoucí :)) Tak nám můžeš napsat, jaké jsou vztahy větších holek k malé. Ta nejstarší už by se mohla chovat jako maminka! :)
Jinak je to divné, několikrát jsem se tady dívala a vždycky se mi objevilo : žádný příspěvek, tak jsem se taky neozývala.
Přijímačky - ach jo. Skončil 3. pod čarou, na odvolání berou 2 určitě a možná tři. Prý ještě záleží na řediteli školy, jak se rozhodne a kolik míst pro odvolání určí. Takže nervozita pokračuje. Je to docela na mrtvici, jestli bude první nepřijatý. :(( Včera jsem podala přihlášku pro 2. kolo na soukromý gymlp, tam ho vezmou s ohledem na známky bez přijímaček, no jo, ale musí se platit a když jsem teď doma s Matoušem....Štěpán je z toho taky asi nerv, i když dělá že je nad věcí, neboť se s ním nedá teď vůbec bavit, jenom se na nás utrhuje....Kája je sice O.K., stará se o Matouška, atd, ale po třídních schůzkách mě málem omyli. Najednou mu vychází 3 trojky (jinak vždy jedničky, občas dvojka) a to je na konci osmé. Tak nevím, co v té škole dělá. Tak ho teď nutím do učení, což je takřka nadlidské úsilí. U něho není problém, že by trajdal venku ( na to je nejstarší), ale proseděl by celý den u PC a je naštvanej, že mu to nedovolím. S holkama a PC asi takové problémy nebudou, co? Tak se zase ozvěte a držte palce, ať nám vyjde to odvolání. I.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 19.4.2005 15:10
*Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 11:25
**Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 26.4.2005 14:25
***Re: Smím se přidat? -Titty- 26.4.2005 21:45
****Re: Smím se přidat? Šárka+3dcery-Eliška16.9.04 27.4.2005 22:2

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.