| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

4.4.2005 18:37:34 Nadia@

Re: xxx

Tak vidim, ze kdyz tu neblabolim ja, tak se vam ani nechce zmacknout klavesu! Celou nedeli jste se venovaly rodine a na Rodinu ani nepachly!!!

No ja mam co mluvit ....

Loonette, nakousla jsi tema sexualni vychova deti a taky co na to manzel. Muj muz neni moc priznivcem otevrenych rozhovoru, uprednostnuje spis narizeni a zakazy. Ale nejdriv z meho vysvetlovaciho vychovavani byl nadseny, pak zjistil, ze to neni tak jednoduche, ze je to pro rodice namahave z nekdy zdlouhavve. Ale plody jiz sklizime, klukovi se da vec vysvetlit a on sam uzna za vhodne, jestli je teda lepsi chovat se podle zvyklosti.

K te sexualni vychove. Kluk si odmalicka prohlizel knizky, takze i takovou tu velkou kniku o matce a diteti a tam byla dvojstrana o porodu i s fotkama. Takz ejako malicky ukazoval: neni mimi, neni mimi, kuk! A mimi melo uz hlavicku venku. Taky pro nej neni tabu videt me nahou. No a o rozmnozovani jsem ho informovala opravdu vecne. Nejdriv jsem mu rekla ze treba hmyz se rozmnozuje pres vajicka, rosliny pres seminka a savci to maji oboji. Musimit seminko i vajicko a to potom roste ve vejci v mamince. Tehdy se me ptal, jestli to velike vejce netlaci, no pochopil, ze to neni ze skorapky. Jak se dostane tatinkovo semniko k mamincinu vajcku do briska? No prece pohlavim. Ale to muze az velky chlap s dospelou zenskou, ani stenatka a kotatka nemaji miminka. No neboj, oni berou pohlavi jako normalni cast sveho tela, tak jako jim zatim nevadi nahota (nasemu klukovi uz samozrejme ano, nejlepsi vtipyjsou ted o curani a kakani, ty o sexu ale nejak chape). Pokud ma manzel problemy, tak hlavne at nedela zadny povyk, at klidne rekne, ze on to vi, ale maminka to umi vysvetlit lip!

Sexualni vychovu jsem mela "natrenovanou" diky sestrinemu synovi, v te dobe nejak nemeli moc casu na jeho otazky, tak chodil za mnou A vysledkem bylo zdeseni ucitelek ve ksolce, kdyz jim kluk kreslil spermie: pruhovane, puntikovane, kulate i hranate .... z toho vidis, ze to berou jako fakt a nehledaji v tom neco neprirozeneho.

davno jsem se te chtela zeptat, jak to ma vas kluk s tou ucitelkou anglictiny. I manzel si obcas v zpomene, kdyz uvazujeme nad cestinou naseho syna. Manzel tehdy nejdriv na tu vasi ucitelku nadaval a pak se smal. Proste nejaka "rustinarka", ktera bere svou praci natolik vazne, ze nechape, ze nekde zijou lidi, kteri tou reci opravdu mluvi. Mohla bys napsat, jak se to vyresilo, at mame predstavu?

Jinak u nas ppodle predpovedi ma 12 dni v kuse prset (tri dny uz uplynuly) no a fakt kazdy druhy den vyleze slunko. Bud je krasne cele dopoledne, nebo se odpoledne vycasi a jdemem ven. Ale nosime gumaky, vsude je mokro, ta trava podrostla mechem je nacucana jak houba. V potocich je vody, ze voda huci jak n=Niagary (tak jsem nebyla).

Mala me vcera sokovala, prisla ke me a ukazala na posledni prrouzek na mem cervenosedem svetru arekla cevena. Tak jsem to zkousela, jeste mi vybrala cervenou kostku a o umelohmotnelzicce taky reka, ze je cervena. jak ale rika moje babicka, dite se musivsechno 16 x naucit a 16 x zapomenout, aby melo tu zkusenost. No nec na tom bude.

Mannzel ma dnes prvni den se svymizamestnanci, chudaci, vcera jim chystal test, aby vedel, jestli nekdonema nejake mezery ve stolniceni. Takoveho manzela neznam. Mne zustal pouze jeden den v praci, tak j sem odpocatejsi a planuju nejake siti zavesu a tak.

Ovikendu jsem mela poeceni pro souseda. Vera jsem vybehla za manzelem a malou ven a v rukach strudl, jeden soused vylezl ven v trenclich a rika,z e je to dobre znameni, ze jim , co pecu. no nevedela jsem jestli se mam dusit tim strudlem neb pohledem na ty jeho nohy!

KOnecne se mi probraly i ty dalsi dve ruze! uz mam na zahone rebarboru a nejake bylinky, mrznout tu uz nebude. Na horach napadl novy prasan, od nas to vypada jak cepice z vyslehanych bilku!

Dneska jsem projizdela krizovatkou, kde jsem ja nemela stopku a zprava prijizdel truck z garbage, no dobrzil to az v krizovatce, jeste ted mam krece v brise!

devcata a to je vsechno z dnesnich zprav, politiku nevedu, o papezi uz vime diky televizi vsechny vsechno, je to dost sok videt behem nekolikazaberu ciperneho strasiho pana a sesleho nemocneho starce. Tak si rikam, ze takhle smirena se smrti bych chtela taky jednou byt.

Velmi vesele zakonceni!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 18:19
*Re: xxx loonette 2.4.2005 20:57
**Re: xxx Alicee 2.4.2005 23:41
***Re: xxx Nadia@ 4.4.2005 18:37
****Re: xxx Alicee 5.4.2005 3:45
*****Re: xxx nadia@ 5.4.2005 6:24
******Re: xxx loonette 5.4.2005 8:13
*******Re: xxx Alicee 5.4.2005 19:45
********Re: xxx maybe 5.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.