| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

5.4.2005 6:24:42 nadia@

Re: xxx

Alco, ta tvoje posledni veta vypada, jako byses na ty zkousky tesila, tak nas nech pri tom, at ti zavidime, hihi!

A papezem jsi me vubec nenastvala, ja to citim stejne. On byl sice velka osobnost a i bez blizsiho kontaktu (byt i prectene knihy o nem) si ho vazi. Smrt si ale nevybira, na smrtelne posteli jsme si vsichni rovni. Tak trochu nechapu reci o konci nejake epochy .. prosim vysvetlit, treba mi neco uniklo!

Saltrpaka, hm ..... no ja jsem obema nohama brzdila, pridaval plyn a brzdila zaroven, posunovala se obcas priskokem vpred a t6aky jsem se nemohla rozjet, protoze u tatova auta tehdy ta jednicka a trojka byla zatracene blizko! Ted vyrazuju rychlost pri sesupu z kopce, na stopce pak pridavam plyn a ono nic tak si na tebe vzdycky vzpomenu.

Jake toje libat berusku? Aso to vyzkousim. Neni jedovata? To jen kdybych ji spolkla. Tady uz leze kde co, rano je ten hmyz ponekud mimo, to vis, jeste je chladek. ta rebarbora na zahrade to vzdycky tezce rozdychava, ale ono to vyroste, kdyz tak zapicham nejake hrabe a vidle do zeme (propichnu tuizolaci pod travnikem) a pockam, co to udela dole v garazi!

Neuvazovala jsi nekdy vazne o tom plivani? No kdyz muzou lidi po sobe curat ..... sem to videla v nejake francouzskem filmu. (moc tam nemluvili, jennejake o ja oja ooooja, no mozna to byl nemecky film!).

Byli jsme snad cely den venku, cerne mraky statecne mijely slunicko, tak mam asi upal bli me hlava, ale dala jsem si kalvados, tak mi to pise az se z klavesnice kouri.

Co delas na veceri - to jen zenevim, co zitra varit.

Zatim ahoj, jsem tu, jeste mrknu na rozvody a tchyne, jestli tam nekdo nekoho nezvrazdil!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 18:19
*Re: xxx loonette 2.4.2005 20:57
**Re: xxx Alicee 2.4.2005 23:41
***Re: xxx Nadia@ 4.4.2005 18:37
****Re: xxx Alicee 5.4.2005 3:45
*****Re: xxx nadia@ 5.4.2005 6:24
******Re: xxx loonette 5.4.2005 8:13
*******Re: xxx Alicee 5.4.2005 19:45
********Re: xxx maybe 5.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.