| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

5.4.2005 3:45:58 Alicee

Re: xxx

Nazdárek, to jsem ráda, že zase funguje komunikace...já už se začínala bát, že jsem vás těmi mými rozumy o papeži naštvala...:))) Jak je vidět, aspoň Nadiu jsem nenaštvala, tak je to dobrý.

S tou sexuální výchovou...moje máma do dnes vzpomíná jak jsem jí trápila asi v pěti letech, když jsem chtěla vědět detailně jak že se ta spermie k tomu vajíčku přesně dostane. Máma prý kličkovala, nechtěla mi zase v tomhle věku všechno popsat do detailů, takže když jsem pak usoudila, že tatínek na maminku tu spermii plivne, nechala mě u toho. Já si to nepamatuju vůbec...a jak je vidět následky to na mě nenechalo...nikdy jsem po partnerech nevyžadovala aby na mě plivali...:)))

Hlásím, že začíná jaro...růže sice nerostou, ale sníh už skoro všude roztál a dokonce jsem včera viděla lézt po cestě berušku. Myslela jsem, že jí radostí políbím.

A včera jsem, Nadio, měla taky řidičský zážitek. Učila jsem se řídit to naše nový auto a trápila šaltrpáku. No, moc mi to zpočátku nešlo, musím si zvyknout, že když přehazuju rychlosti, tak nesmím přidávat plyn...ale nakonec jsem dořídila přes celý město. Přítel se sice trochu potil hrůzou, ale auto mi chcíplo na křižovatce jenom jednou. Jo a jednou jsem místo na dvojku přeřadila na neutrál a taky to moc nejelo...ten pán co jel za mnou se moc šťastně netvářil, no ale co...naučit se to nějak musím.

Holky, už jenom devět dní školy a pak zkoušky!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 18:19
*Re: xxx loonette 2.4.2005 20:57
**Re: xxx Alicee 2.4.2005 23:41
***Re: xxx Nadia@ 4.4.2005 18:37
****Re: xxx Alicee 5.4.2005 3:45
*****Re: xxx nadia@ 5.4.2005 6:24
******Re: xxx loonette 5.4.2005 8:13
*******Re: xxx Alicee 5.4.2005 19:45
********Re: xxx maybe 5.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.