| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

2.4.2005 23:41:28 Alicee

Re: xxx

Loonete, zrovna jsem zapnula televizi a vida...už se netrápí. Nemysli si, že jsem nějaký cynik a že smrt člověka se mnou nic nedělá. Ale je to smrt jako každá jiná a zrovna v tuhle chvíli umírá v mnohem větších bolestech a mnohem pomaleji na celém světě miliony lidí. A Papež, ačkoliv byl celebrita, zemřel stejně jako ty miliony ostatních. Líto mi ho bylo jako každého jiného...
No nic, teď mě spíš zajímá kdo přijde po něm...prý někdo více konzervativní. Tenhle Papež byl prý liberál...tak to se máme na co těšit. Jestli prohlášení, že všichni homosexuálově by se měli léčit je liberální, tak to si nedovedu představit ten "konzervativnější" postoj...

Omlouvám se, že tady ventiluju svoje politické frustrace...nějak jsem se probudila do radikální nálady. Asi se půjdu s malým provětrat abych se trochu zklidnila...:)))
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 18:19
*Re: xxx loonette 2.4.2005 20:57
**Re: xxx Alicee 2.4.2005 23:41
***Re: xxx Nadia@ 4.4.2005 18:37
****Re: xxx Alicee 5.4.2005 3:45
*****Re: xxx nadia@ 5.4.2005 6:24
******Re: xxx loonette 5.4.2005 8:13
*******Re: xxx Alicee 5.4.2005 19:45
********Re: xxx maybe 5.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.