| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Severní Americe - Kanada

5.4.2005 8:13:16 loonette

Re: xxx

alca, ani mna si nenastvala, tvoj vztah k papezovi je tvoj a moj vztah je moj, preco by som sa mala hnevat za tvoje nazory?

nadi, s tou anglictinarkou je to tak, ze ho stale opravuje. minule mi hovoril, ze musi hovorit cAn"t, ako briti. a musi, lebo ked to povie po "kanadsky", opravuje ho. nechcem ist kvoli tomu do skoly, nech niesom ako stihacka, ale ked bude rodicovske, rozhodne ju poprosim, nech ho necha tak.

k tej sexualnej vychove, myslim, ze deti to uz preberaju aj v skole. syncek sa nikdy nepozastavoval nad tym, ked nas po sprchovani videl nahych, ale v poslednej dobe ma z toho svandu a chichoce sa ako divy. k takym podrobnostiam ako sa k vajicku dostane spermia sme sa nedostali, asi uz coskoro. zatial sme skoncili s tym, ze babatko vznikne s dvoch malickych kusockov, z ktorych je jeden mamin a druhy ocov a predtym ich ma kazdy u seba v telicku.

baby, mna to uz na materskej tak hrozne nebavi, ze to neni mozne. depta ma, ze sa odo mna nepozaduje vobec mozog, zehlit a varit mozem aj bez neho a nikto nic ine odo mna nechce. aha, este manzelske povinnosti, ale tam vela intelektu tiez netreba.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
xxx Gabriela 2.4.2005 18:19
*Re: xxx loonette 2.4.2005 20:57
**Re: xxx Alicee 2.4.2005 23:41
***Re: xxx Nadia@ 4.4.2005 18:37
****Re: xxx Alicee 5.4.2005 3:45
*****Re: xxx nadia@ 5.4.2005 6:24
******Re: xxx loonette 5.4.2005 8:13
*******Re: xxx Alicee 5.4.2005 19:45
********Re: xxx maybe 5.4.2005 20:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.