| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2318  [Dalších 2258 >>]
Edysha 29937
7.1.2012 20:37:23
Jesto, ooooobbbbrrrrroooooovska gratula k nadhernemu Simonkovi!!! Na te fotce je tak kouzelny. Drzim palecky, at se ma k svetu a je z neho brzy velky chlapak!
Rybka24 94386
7.1.2012 8:23:19
No, mě to zajímalo hlavně protože jsem rodila ve 36 a Johanka byla o 3 týdny v růstový retardaci. Koukám,že jsme měly fakt štěstí. sestrenka co žije ve frýdku místku mi říkala,že u nich si nechávají takový miminka i do termínu 38+tt.
Jinak zvladam nezvlaldam. Po císaři už mě skoro nic neboli,ale děti se budí v noci střídavě a budí se i navzájem a jsem strašně unavna. Manžel chodí domů z práce kolem 8 a vůbec mi nepomůže s koupanim a uspavanim... Ale jsou všichni tři zlaticka. Je hezky pozorovat,jak se mají rádi. Někdy se sice ti dva raubiri porvou,že má pak samik podrapanou tvář od betyncinych nehtů, bety je zase od něj pokousana. A ve školce to pak vypadá,že je mlatime. Naštěstí samika znají a ví,že když to na něj přijde,že by se rád rval:/. A johanka je zlaticko. Je hrozně hodnoucka. Občas ji trápí kolika,ale jinak si užívám poslední miminko s nadšením!
Ješťa+3 33814
6.1.2012 18:10:22
Rybko, Šimonek se narodil na konci 32.tt, váhu měl na ten nízký týden pěknou, ale přece jen konec 32. týdne - ze začátku dostával výživu v infuzích, teprve včera dostal mlíčko, předtím ho ještě neuměl trávit, prostě se to tělíčko ještě dohotovuje, tak proto to bude déle trvat, i když váha nebyla špatná. A dýchal od začátku sám - dostala jsem před porodem ve 4 dávkách látku k dovyvinutí plic, to vyšlo.

Jak se daří vám s Johankou? Co děti, jak ji vzaly - a hlavně - jak zvládáš všechny tři?

Dani, Shanti, děkujeme.
Rybka24 94386
6.1.2012 18:05:51
Ješťo, moc gratuluju. Bezva, že to takhle zvládáte! škoda, že nemůžeš být s mimi v porodnici. A dýchání je už v pořádku? Proč vlastně měsíc v porodnici? U nás to bývá tak, že když dosáhne díte 2 kg, tak ho propouští. Ale možná to má více podmínek o kterých nevim.
Naše Johanka se dostala po porodu na 1990 g. Měřila 46 cm. Po 7 dnech jsme šly domů.
Držim vám palce a at ji máš doma co nejdříve!!!
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.1.2012 14:59:43
Ješto obrovská gratulace k Šimonkovi~x~~;(( Je strašně krásňoučký ~6~ Hlavně, že jste oba v pořádku a ten měsíc vám snad uteče rychle. Tátova sestřenka tak rodila obě svoje holčičky a taky všechno dohonily~6~

Z mého chlapečka už je kus chlapa....Terezka byla 3.1 na operaci nosních mandliček. Byli to nervy, jelikož jí 2x vyšlo, že má špatnou srážlivost krve a na potřetí měla všechno v pořádku. Teď už jí ntrápí rýma ani kašel a může konečně dýchat nosánkem~6~
Danka+2
  • 
5.1.2012 14:04:49
Ješťo, moc gratuluju k Šimonkovi. Je to trochu šok, že už je na světě, dokonce u toho brečím. Ale je nádherný, vůbec bych neřekla že si tak pospíšil a má i hezké datum narození. Asi se nemohl dočkat vaší krásné a pohodové rodinky. Tak ať pěkně prospívá a můžete si ho vzít co nejdříve domů.
Ješťa+3 33814
5.1.2012 12:51:30
Ahoj holky,

u nás vše nabralo nečekaý spád - 1. ledna nad ránem se nám narodil ŠImonek, o dva měsíce dřív (1980 g a 44 cm), odtekla mi plodová voda, pár dní jsem ještě ležela v porodnici, aby miminku dozrály plíce, na inmfuzích, které měly ještě utlumit porod - no a zvládli jsme to, jen co injekce a infuze odpojili, rozjel se porod a Šimonek byl na světě. Teď si ale asi měsíc puobude v inkubátoru, já za ním denně budu jezdit s mlíčkem, dnes jsme i zkoušli kojit. Je šikula, tak snad ten měsíc překousneme a Šimonek doroste v pořádného chlapáka.
Edysha 29937
1.1.2012 0:14:53
Holky, mejte v tomto novem roce moc prima. ~x~
Danka
  • 
23.12.2011 16:16:15
Ješti, tak pěkně odpočívej, bylo by škoda, trávit Vánoce v nemocnici.
S třetím miminkem to mám asi podobné, jako jsi to měla ty. Někdy mám pocit, že ještě nejsme jako rodina kompletní, ale jindy si říkám, že 2 děti jsou až dost. Třeba to za nás vyřeší osud a bude to. V tomhle mám totiž jasno, vím že po počátečním šoku by se dostavila radost a těšení :-) .
Rybko, Johanka je opravdu bojovnice!
Každý porod je určutě jiný a taky každý jinak vnímá bolest, ale myslím, že jak by kontrakce postupně zesilovaly, že bys to určitě zaregistrovala. Já bych kontrakce u svých předchozích porodů rozhodně nepřehlédla, u toho druhé to byla obzvlášť síla.
Rybka24 94386
21.12.2011 16:59:42
Nojo, měla jsem rodit 22. ale minulý pondělí mi začlo být tak nějak divně. Jizva bolela už pořád. Tak jsem radši jela v úterý na kontrolu a tam si mě chtlěli nechat do toho zítřka na rizikáči. Ale nebylo místo, tak mě šoupli na čektelský pokoj na sál. Byla jsem tam sama asi 4 hodiny a pak se mi rozjely kontrakce. Já to vůbec nepoznala. Takže jsem si říkala, že mě ty záda zase zlobí. Pak jsem šla na kontrolu (ty byly co hodinu od příjmu) a pan doktor,že mám kontrakce, proč jsem to neřekla. A já je přitom nepoznala:D. Jsem je totiž nikdy nezažila... A pak to byl neskutečný fofr. Že bych mohla na místě vykrvácet a že je štěstí, že jsem dorazila včas... a to jsem mužíčkovi ještě to ráno nadávala, že nikam nejedu, že nejsem hypochondr :D. Byla jsem ve 36.tt ale Johanka měla IUGR (o 3 týdny pozadu). Byla chvíli v inkubátoru s maskou, ale je to bojovnice.
Všechny vás moc zdravím a přeju krásné Vánoce!!!!!
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2318  [Dalších 2258 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.