| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2318  [Dalších 2268 >>]
Rybka24 94386
6.6.2012 7:04:01
Spokojena rozhodně jsem. Nebudu si ale hrát na superzenu. Byvam někdy utahana, nemám čas na pořádek, na sebe už vůbec. Naštěstí máme babičku, která je dost aktivní a rada občas děti vyvenci. Myslím, že kdyby byl mezi bety a johankou malinko větší věkový rozdíl,tak by to bylo asi jednodušší. Ale aspoň budou kamarádky.
bety má rozstep posledních dvou obratlů. Zatím se to projevilo jen tím, že ma na všechno více času. Chodila až v roce a půl, teď teprve začíná trochu mluvit, je takova linejsi. Ale kdoví, třeba by byla takova i bez toho.
Jinak teda samik nepočítá, jen pozná čísla a baví ho je cistobzvlaste v tramvají, kde ho někdo může slyšet a pochvalit:D a na vyváženost mají snad ještě dost času,ne?
zdravim a držím palce Tobě i miminku!!!!
Danka
  • 
5.6.2012 13:38:19
Rybko,
působíš moc spokojeně. Doufám, že to budu se třemi dětmi zvládat stejně dobře, jako ty :-) .
Ani jsem nevěděla, že má Betynka roštěp nebo jsem to možná zapomněla? Omezí ji to v budoucnu nějak?
Add písmenka a čísla - naše Týna je malý matematik, miluje čísla a počítání, naopak písmenka ji zajímají minimálně :-) . Celkově se mi zdá taková nevyvážená. Má třeba velký problém pozdravit, poděkovat a poprosit, což její o 3 roky mladší sestřička zvládá dobře.
Rybka24 94386
4.6.2012 22:00:17
Zdravím taky všechny.
Samik je úplně pohody kluk. Ve školce spokojený, pořád něco mluví a vymyslí neuvěřitelné historky. Baví ho čísla a písmenka a musím mu neustále něco číst, vyprávět...
Betynka má období vzdoru a zarleni. Začíná trochu mluvit. Jen s ní hodně chodíme po doktorech, kvůli roztepu páteře ji hodně hlídají.
johance už bude půl roku. Zatím je to sluníčko spokojeně. Jen je líná a nechce se přetáčet. A musí čelit atakum sestřičky, která zkouší obas, co miminka vydrží.
A já byvam hodně unavená. Ale jinak spokojena.
a co vy????
Danka
  • 
2.6.2012 13:10:33
Ahoj Ješťo, děkuju za optání, vše vypadá dobře :-) . I když to tentokrát byly docela nervy, protože jsem byla na amniocentéze. Teď jsem kousek za půlkou a chci si zbytek těhotenství už jen užívat. Tak strašně to utíká a tohle je asi naposledy.
A jak se daří ostatním? Co miminka a co naši 4,5 leťáci? Ta naše je prý jedno z nejtvrdohlavějších dětí ve školce, ale jinak ji dost chválí, tak snad jim nedává moc zabrat :-) . Druhá holčička je úplně jiná, hrozný divoch a živel, což od Týnky vůbec neznám. Jsem moc zvědavá, jaké bude třetí miminko :-)
Ješťa+3 33814
1.6.2012 7:45:15
Dani, jak se daří s miminkem? Všechno v pořádku?
Ješťa+3 33814
21.3.2012 18:20:46
Dani, moc gratuluju ~x~ Tady jen jak na ta třetí miminka pomyslíme, už se hlásí na svět :-) Hlavně ať je všechno v pořádku a můžete se těšit na krásné zdravé miminko.

Náš Šimonek má přes dva měsíce, váží asi 3,80. Je celkem hodný, jen trošku bojujeme s kojením. A cvičíme vojtovku, ta mu pomáhá ve vývoji, je šikula.

Ať se vám všem daří.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
15.3.2012 20:57:59
Ahoj holky. danko velká gratulace k miminku a hlavně ať je všechno v pořádku ~;((~x~
U nás se nemoci taky nevyhly. Já si odstonala angínu, ale bohužel jsem neměla ani nárok na ležení a musela být v neustálem zápřahu...Terezka je zdravá a Peťka teď bere antibiotika jelikož mu něco sedlo na průdušky. Naštěstí už nemá teploty....Jo a ve 4 měsících má 7200g a 69 cm ...doktorka si myslela, že má už 6 měsíců :-) ~3~
Rybka24 94386
29.2.2012 10:48:54
Danko, veliká gratulace k miminku! Držim palce, at je vše dobré.
U nás se pořád točí nemoci. Teď marodí i Johanka. Chrchlá, kašle, smrká, má teplotu. Klasika, ale u 11. týdenního miminka nic moc:/ A Samík ve školce po 2 týdnech nemoci má zavřeno:( Takže se všichni doma už pořádně nudí a nemůžou ven a zlobí...
A všechny zdravím!
Danka
  • 
28.2.2012 10:11:05
Ahoj holky,
Shanti, máš opravdu pořádný zápřah. Alespoň, že děti jsou hodné a zdravé. U nás je každou chvilku něco.
Ješťo, jak se daří vám? Co Šimonek?
A co vy ostatní?
Já mám velkou novinku, pokud se nic nepokazí, tak nás bude na podzim o jednoho víc :-) . Opravdu bylo zbytečné řešit zda 3. dítě ano nebo ne, nakonec se "to" vyřešilo samo a mnohem dřív, než jsem čekala :-) .
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
23.2.2012 14:03:33
Ahoj holky. tak co u vás nového... Nám už táhne na 4 měsíc a malý je stále hodný a velmi šikovný...Teruška je stále zdravá od operace nosních mandliček a dokonce je už růžovoučká ve tvářích...
Chlap má po operaci kolena už 3 týdny a s nohou to stále není moc dobrý. Takže o všechno se starám teď já. Večer padám na hubu. No nic já musím pro Terezku do školky~3~
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 2318  [Dalších 2268 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.