| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2318  [Dalších 2278 >>]
Edysha 29937
30.9.2012 14:20:45
Rybko, no taky ted resim, ze je maly tak nejak trosku jiny, ale u nas predcasny zapis v zadnem pripade, je moc drobny.
Edysha 29937
30.9.2012 14:17:39
Dani, velika gratulace. At Vam maly roste jako z vody a brzy se vsichni jako rodinka szijete. A tobe preji hodne moc energie, urcite to zvladnes, uvidis, jen to chce cas ~;((
Annaka 93428
29.9.2012 20:40:18
Ahoj holky, Máme Josífka, narodil se 26.9., vážil 3,24kg a měřil 51cm. Dnes jsme se vrátili domů a sžíváme se. Holky jsou zatím zaražené, malý zaskočený z nového prostředí a já cítím, že to bude hodně náročné, ale snad to nějak půjde.
Rybka24 94386
23.9.2012 22:12:15
Nás samik už umi všechny písmenka, moc ho to baví. Ale co pak bude delat ve skole? Baví ho i počítat a logické rady a podobne veci. Nezvládá ale tu sociálně psychickou stránku. Byva naladovy a výbušný...jak jste na tom vy?
Rybka24 94386
23.9.2012 22:12:15
Nás samik už umi všechny písmenka, moc ho to baví. Ale co pak bude delat ve skole? Baví ho i počítat a logické rady a podobne veci. Nezvládá ale tu sociálně psychickou stránku. Byva naladovy a výbušný...jak jste na tom vy?
Annaka 93428
23.9.2012 14:00:55
Děkuju za držení palců, abych byla upřímná, už bych si raději užívala miminka v náručí, než miminka v bříšku ~:-D.
Shanti, četla jsem tvoji diskuzi a docela mi to vrtalo hlavou. Je zajímavé, jak mají různí Mudr. různé postupy. Ten náš např. tvrdí, že zápal plic není slyšet a při podezření posílá na RTG nebo alespoň na krev ~d~. Ale hlavně, že se malému rychle ulevilo.
Ješťo, Šimonek je velký šikula ~R^, vždyť byl o tolik týdnů dřív a už si stoupá ~8~. Ale chudák Jáchymek, sotva nastoupil do školy, už je nemocný.
Naše Týna už je taky ve školce "mazák", je to opravdu hodně znát, že už chodí druhým rokem...a za 2 roky budou holky školačky ~8~.
Jsem moc zvědavá, jaký vztah budou mít k miminku naše holky, zatím obě říkají, že se těší, ale až se bude většina věcí točit jen kolem miminka...
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
22.9.2012 18:48:22
Dani, toto sletělo. Tak se držte a poslední týden si opravdu užívej :-) Už se těším na zprávu co máte :-)

Ješťo, už 8 měsíců...to letí. My v pátek budem mít 11.m ...
malý je děsný neposeda...všude vleze, všechno vytáhne, tam kde má být není a na všechno má čas.....bobek je astmatik a zrovna jsme prodělali suchý oboustranný zápal plic. Naštěstí se ho střepal po 1.nasazení atb....No a aby toho nebylo málo, tak Terezka v páek horečky ke 40 a angína jak vyšitá... už jsem jí objednala na alergo kvůli snížené imunitě....
Ješťa+3 33814
21.9.2012 10:07:23
Dani, týýý brďo, tak moc držím palce, už je před vámi cílová rovinka. Nezapomeň pak napsat, jsem moc zvědavá, kdo se vám narodí. Náš Jáchym začal chodit do školy (Teď má zrovna angínu a je doma), Týna ta už je celkem mazák ve školce, snaží se dotahovat Jáchyma, velkého bráchu. A Šimonek už má 8 měsíců, cvičíme ještě vojtovku, ale jinak je úplně v pořádku, už si stoupá, je šikula. Jen mi přijde zajímavé, že ho bere líp Jáchym - takový ten shovívavý vztah k malému bráškovi-miminku (je mezi nimi skoro 6 let rozdíl), kdežto Týna se k Šimonkovi někdy nechová moc hezky - žaluje na něj( že ji kopl, zatahal za vlasy), nechce mu půjčovat hračky, po kterých se on sápe - ze začátku ho zbožňovala a opečovávala, teď se nám zdá, že asi žárlí, přece jen dosud byla nejmladší ona... No a pořád trochu pracuju, celkem se to dá, tím, že mám práci z domu a starší jsou ve škole a školce (když nejsou nemocní).
Annaka 93428
20.9.2012 22:14:34
Ahoj Ješťo,
termín mám za týden, tak snad se už brzy dočkám, ten konec je náročný ~:-D.
A co u vás? Jáchymek už je školák, viď? A co Šimonek a Týnka?
Ješťa+3 33814
20.9.2012 18:16:28
Dani, jak to s Tebou vypadá? Kdypak by se mělo miminko narodit? Psala jsi, že někdy na podzim, už se to asi blíží, že? Snad jste v pořádku.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 2318  [Dalších 2278 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.