| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2318  [Dalších 2288 >>]
Annaka 93428
5.11.2012 16:13:34
K narozeninám dostane naše prosinčátko nějakou barbie a pokladničku a na vánoce stavebnici, tiskátka, šablony a něco na tvoření. Když k tomu připočtu dárky od prarodičů, tak toho zase bude hrozně moc!
Annaka 93428
5.11.2012 15:15:06
Pájo, moc gratulu ~x~, to je tedy překvápko ~:-D.
Shanti, tak mám pocit, že jsi tu jediná, která ještě nemá (nebo nečeká) 3 děti, to jsem zvědavá, jestli také budeš brzy hlásit 2 čárky ~;).
Za sebe musím říct, že mít 3 děti je moc krásné, ale taky pořádný zápřah ~:-D.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.11.2012 14:43:44
ježiškotky, ten smajlík tam neměl být~w~ ~f~ měli tam být~x~~g~
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
5.11.2012 14:01:55
Pájo, obrovská gratulace k holčičce~w~~g~. Tedy, že jsi se nepochlubila dřív:-)

Ke škole - já určitě nikam nespěchám a jsem ráda, že si dětství užívá co nejdýl.
Holky, taky máte doma všechny katalogy s hračkama~8~? Já už znám všechny nazpamět od předu dozadu a odzadu do předu~a~ Už jsme alespoň trošku okrouhly přání a to z každé stránky skoro všechno ~t~ na pár věcí. Momentálně si na narozeniny přeje My little ponny Pinke Pie . Naštěstí počítá už fakt jen s tím a dortem. Stojí to ranec, ale určitě přidám ještě nějakou maličkost ~;)
na vánoce chce hodně kreativní hračky. Něco jak jsou ty kuličky, že z nich poskládáš obrázek, postříkáš to vodou a ono to zůstane pohromadě. Výrobu náramků, nějaké sady do kuchyňky, knížky a uvidíme :-)
Malý naštěstí ještě z toho nemá rozum, takže jen nějaká drobnost. Jinak jsme oslavili 28. rok. Stále nechodí a to ani za ruce, flašku si držet nebude( to jen jak na něj nikdo nekouká), má 8 zubů. Kolem nábytku či s chodítkem nebo odrážedlem lítá jak ďas~6~ Všude vleze, všechno vytáhne a už slyším, že zas kramaří v koupelně....~3~
Pája+Mikoláš07+Štěpán11+Anna13 66888
4.11.2012 22:14:03
Ahoj děvčata!!

Gratuluju k novým miminkům, u některých jsem to ani nevěděla :-))
tady se to vždycky tak krásně rozrůstá, to je pěkné :-)

Mikolášek je ve školce v pohodě, do školy bych ho viděla normálně za dva roky s odkladem, prostě až bude mít fakt těch 6 a 3/4, je to šikula, ale radši ať dozraje :-)

Štěpánek má 15m a je to hrozně veselé dítko, začal chodit v roce, tak je to jen samé běhání, no však to znáte :D

No a čekám na 1.1. holčičku, měla by to být Anička, tak jsem taky zvědavá na to sžívání se třemi. Mikeš se zatím osvědčil jako starší fajn brácha, ale nevím co na mimčo řekne ten mladší :-))

Mějte se krásně a ať jste zdraví!
Annaka 93428
3.10.2012 10:39:06
Děkuju za gratulace, cítila jsem se na holčičku, takže překvapení to bylo veliké ~:-D. Ale jsem ráda, že má tatínek spojence a už o něm přestávám mluvit jako o holčičce ~t~.
Shanti, naše děti oficiálně předškoláci nejsou, takže k zápisu nemusí. Ale pokud bys tam chtěla jít, tak víc informací by ti měli dát ve školce, určitě to umějí lépe posoudit, než my maminky ~;). Já jsem také jednu dobu uvažovala, jestli nedat Kristýnku dřív. To když mi před letošním zápisem (to měla čerstvé 4 roky) ve školce řekli, že je dál, než někteří předškoláci a že by mohla jít do školy klidně hned. Ale jak píše Ješťa o sociální stránce, tak to je přesně její případ, je o dost napřed v matematice a jiných věcech, ale nedokáže např. pozdravit paní učitelku, je dost stydlivá a bojácná a taky je drobnější. Ve třídě klidně může být zářijové dítě s odkladem (takže 8 let) a to už je neskutečný rozdíl! Jinak malá se do školy moc těší, šla by hned ~:-D
Ješťa+3 33814
3.10.2012 9:52:13
Dani, velká gratulace k Josífkovi! Takže změna - v podobě chlapečka, co?

Rybko, určitě Ti poradí v pedagogicko-psychol. poradně. Kristýnka taky umí písmenka, ale podobně jako u Shantule jí musím písmenka ze slova diktovat. Počítá asi do 20, 30, ale neumí sčítat apod. Jen bych při úvahách o dřív. zápisu zohlednila dvě věci: sociální stránku - se kterou souvisí i to, že ve třídě budou děti nejen šestileté, ale i sedmileté, to jsou dva roky rozdíl, podle mě je to znát - náš Jáchym má ve třídě dvě třetiny sedmiletých dětí.
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
2.10.2012 9:28:36
Dani, taky gratuluji k Josífkovi. To sžívání se třemi dětmi si nějak nedokážu představit, ale snad to brzy zvládnete :-) Já se vyloženě těším na 3 dítko a možná i čtvrté~t~
Kdo rozhoduje o předčasném zápisu? Dr na 5ti letce nebo se normálně musí v únoru do školy k zápisu a tam určí odklad jako prosincové dítě. Vůbec netuším jak to je....
Jinak Terezka už umí taky všechny písmenka a umí je i napsat. Prozatím je ale neumí dát dohromady, takže jí musím při psaní slova hlásit jaké písmenko má napsat. Umí se akorát sama podepsat a to ještě formou TERI~6~ Jinak má 114cm a 19kg. Strašně blbě se mi na ní kupují kalhoty. Má dlouhé nohy a uzký pás. ...~a~
Rybko Samík má 8kg ?~8~~t~
Edysha 29937
1.10.2012 20:37:58
U nas 106cm i s backorama a pochybuji, ze by za rok nejak vyrazne povyrostl. Vahu netusim, ale je extremni hubenour, takze tak max 14kg, za mesic chozeni do skolky jeste zhubnul, padaji mu i stare kalhoty.
Rybka24 94386
1.10.2012 19:43:12
No, to mě nenapadlo, že se řeší vlastně i vyska a váha! Samik má 8 kg a 116 cm... Ale to muze být za rok úplně jinak.. No, necháme tomu volny průběh a nebudem rozhodne. Na pilu...

A taky gratuluju k novému mimcu!!! :)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2318  [Dalších 2288 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.