| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : prosinec 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 2318  [Dalších 2248 >>]
Ješťa+3 33814
21.12.2011 16:12:53
Rybko, moc gratuluji k Johance!!!!! Teda, tak už ji máš na světě! Hlavně ať sjte obě v pořádku, brzo doléčíte žlotenku a Johanka dosáhne na ty 2 kg. Takže všechno bylo nakonec jinak, 22. jste se nedočkali, že? Hlavně že už je vše za vámi. No ale to jsi rodila o pár týdnů dřív, že?

Dani, ahoj, tentokrát to máme tak, že já pohlaví vím, ale manžel ne :-) Chce se nechat překvapit, což je pro mě dost těžké. Ale zatím jsem to vydržela nikomu neříct, tak doufám, že se neprokecnu dva dny před porodem :-)
Teď jsem v 31. týdnu, ale od pondělí ležím, když neležím hned mi tvrdne břicho, dr. mi vyhrožovala nemocnicí, tak se snažím, Vnoce bych moc ráda srávila s rodinou doma.
A k tomu třetímu - já věřím, že na něj u vás dojde - stačí tak trošku chtít a ono to v člověku prostě je :-) Já jsme taky měla různá období - třetí jo, ne - ale pořád to ve mně nějak bylo, že k nám ještě patří. Ale potřebovali jsme od prvních dvou trochu věkový odstup. Tak se těším, až budeš oznamovat // :-)

Shanti, malému se očividně daří, že pěkně roste. A vé příspěvky jsou pohodové, tak je asi Péťa celkem hodné miminko?

Krásné předvánoční dny všem.

Danka+2
  • 
20.12.2011 21:53:02
Rybko, moc gratuluju k Johance. Holčička si docela pospíšila, ale hlavně, že jste v pořádku. A tobě přeji mnoho sil a trpělivosti se třemi dětmi.
A napadá mě, jestli Ješťa ví pohlaví miminka? Ješti, určitě nemusíš psát, co se ukrývá v bříšku, ale jsem zvědavá, jestli to tentokrát víte nebo bude opět překvapení :-)
Tak a my už máme oslavu narozenin také za sebou, takže ještě zvládnout vánoce a pak už by mohlo přijít jaro :-)) . Letos u nás hodně řádí nemoci a je to docela únavné, takže ač jsem si pořád pohrávala s myšlenkou na třetí dítě, teď si to vůbec nedovedu představit. Ale třeba za pár měsíců, let...kdo ví, co bude :-)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
19.12.2011 12:18:08
Rybko velká gratulace k Johance~x~ Mrzí mě, že sis porod krásně neužila a vše bylo hektické jak říkáš, ale důležité je, že jste nakonec obě v pořádku. Takže přeju ať je žloutenka brzy pryč a malá ať hezky přibývá a jste co nejdřív doma ~6~

Jinak Vánoce...já už mám 10 druhů cukroví, dárky zabalené...teď ještě naklidím zase vánočne( což bych mohla pomalu každý den~q~) a pak si jen užívat.
malý už má 5.10kg a 59 cm je to kus chlapa~b~
Rybka24 94386
19.12.2011 7:23:15
V ÚTERÝ se nám narodila johanka. Měla 2,2kg a krom žloutenky je úplně zdravá. Zatím jsme stále v porodnici a čekáme,až se vrátí s vahou přes 2kg a dolecime tu žloutenku.
Porod byl dost hektický, prý nám šlo o život,ale vše dopadlo dobře. Uf! Sahly jsme si trochu na dno,ale už mi je konečně dobře a skoro nic neboli:)
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
13.12.2011 23:30:38
Ahojky...Rybko tak ať ti to dobře dopadne. taky by mě to mrzelo kvůli dětem, ale oslavíte je spolu až se vrátíš a doneseš ten nejkrásnější dáreček pod stromeček ~6~

Dárky vyřešené tak nějak už mám...Mužíčkovi knížku, nějakou kosmetiku a ještě mrknu na nějaký trenky...Jen ta knížka mě vyšla na litr~8~ jedno dítko z toho ještě nemá rozum takže jen nějaká drobnost a Terezce jako hlavní dárek dětský laptop, pak nějaké oblečení, sadu šminků :-) at mi nebere ty moje....pak domino, dřevěného lva na šití a ještě bych jí chtěla koupit knížku....

Malý je nějaký čilý, takže jdu přebalit...
Jinak cukroví už mám 5 druhů a zítra pokračuju~3~
Rybka24 94386
11.12.2011 14:16:18
Ahoj! Taky přeju všem dětem vše nejlepší k narozkám a maminkám blahopřeju, že už to s nima ty 4 roky tak skvěle zvládáme:D.
My jsme teď přečkali týden chřipek a teplot. Pořád dokola nějaký virozy:/
Já jsem stále 2v1. Ve čtvrtek jsem měla už zůstat na rizikovém v porodnici, ale ukecala jsem to, že prostě nemůžu od dětí odejít na 3 týdny. Termín císaře mám 22. Vánoce v porodnici, ale ani mi to moc nevadí. Já Vánoce moc nemusim. Spíše kvůli dětem mě to mrzí, ale budou s manželem u tchýně a snad jim to moc vadit nebude.
Co kupujete robátkům a mužíčkům pod stromeček?
shantule,Terka 12/07+Péťa10/11 107044
9.12.2011 12:44:45
Ahoj holky. Tak dneska jen 3h spánku a možná ani to ne. Terezku v noci začalo bolet ouško, takže jsem neustále u ní seděla a konejšila. Nechtěla jsem jí tahat na pohotovost v noci. Jsou to řezníci~a~ takže jsme vyčkali do rána...nesla to vcelku statečně a k ránu usnula na ty 3 hodinky, takže se moc netrápila...hned po 8 jsme si to namířili k doktorovi...ten jí všechno vysvětlil a vždycky jí ukázal co s čím bude dělat, takže se nebála...nakonec jí tedy ouško musel píchnout, ale aspoň se jí ulevilo....v pondělí jdeme na kontrolu a hned nám vyšetří i nosní mandle a naplánuje se operace....
malý je stále moc hodný a celou noc prospal jen s jedním kojením....jen já jsem na umření~h~~3~

Edysh, tak to je šikulka...já budu muset zajít k zubařce taky...Terezka má vybité přední 2 zoubky a další dva jí praskly, prý kvůli dlouhému kojení...jednala jsem jen s naší známou zubařkou, ale to je paní v letech a její péče mi nepříjde nějak adekvátní...nic se zoubky nedělá ani dírku nezalepí~d~

Teď ještě řeším jestli mám malou poslat do školky, nebo jen na vánoční besídku a pak si jí nechat doma...no uvidím co mi řekne dr v pondělí
Ješťa+3 33814
9.12.2011 4:34:42
Jééé, teď koukám, že jsme o naší oslavě už psala, tak se omlouvám, i za překlepy.
Ješťa+3 33814
9.12.2011 4:34:07
Edysh, tak to máte můj obdiv - my jsme byli v úterý s dětmi na preventivní prohlídce u zubaře, Kristýnka řvala jako tur jen kvůli obyčejnému prohlédnutí zoubků, kdyby jí měli něco dělat, to vůbec nevím, jka by probíhalo. Takže Berník je šikula!!!

U nás se taky už slavilo, Kristýnka dostala barbínu, kterou si moc přála (vliv školky), ostatní dárky šly úplně do pozadí. Ve školce si už pěkně zvykla - první tři ěmsíce neomunikovala s učitelkami, jen s dětmi, te´d se to prý prolomilo, tak máme radost. Má učitelky hodné, jen je obecně strašně stydlivá před dospěláky.
Edysha 29937
6.12.2011 16:25:36
Dneska jsem s prckem absolvovala trhani stolicky. Rano se probudil, tvar nateklou jako hrom. Tak jsem hned volala zubarce a jeli jsme. Byl statecny i kdyz ho to moc bolelo a ja kdybych mohla, tak bych si dala nejradsi panaka na kuraz. ~v~

Tak snad uz to bude ok a nevyfasne jeste atb.
[<<Předchozích 60] Názory 6170 z 2318  [Dalších 2248 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.