| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : prosinec 2007

21.12.2011 16:59:42 Rybka24

:)

Nojo, měla jsem rodit 22. ale minulý pondělí mi začlo být tak nějak divně. Jizva bolela už pořád. Tak jsem radši jela v úterý na kontrolu a tam si mě chtlěli nechat do toho zítřka na rizikáči. Ale nebylo místo, tak mě šoupli na čektelský pokoj na sál. Byla jsem tam sama asi 4 hodiny a pak se mi rozjely kontrakce. Já to vůbec nepoznala. Takže jsem si říkala, že mě ty záda zase zlobí. Pak jsem šla na kontrolu (ty byly co hodinu od příjmu) a pan doktor,že mám kontrakce, proč jsem to neřekla. A já je přitom nepoznala:D. Jsem je totiž nikdy nezažila... A pak to byl neskutečný fofr. Že bych mohla na místě vykrvácet a že je štěstí, že jsem dorazila včas... a to jsem mužíčkovi ještě to ráno nadávala, že nikam nejedu, že nejsem hypochondr :D. Byla jsem ve 36.tt ale Johanka měla IUGR (o 3 týdny pozadu). Byla chvíli v inkubátoru s maskou, ale je to bojovnice.
Všechny vás moc zdravím a přeju krásné Vánoce!!!!!
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
:) Rybka24 21.12.2011 16:59
*Re: :) Danka 23.12.2011 16:16

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.