| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Júúú, podnikatelka

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 63 [Dalších 33 >>]
Petra + 2 klučičáci
22.11.2009 13:43:06
krásný článek. držím palce.
sice jsem "bez razítka", zatím vydělávám na to, co jsem vložila, ale můj syn po roce a kus cvičení vojtovky chodí, lítá, takže co. loni jsem vymyslela spojit dvě věci najednou, fotky a plánovací rodinný kalendář a byla jsem naštvaná, že to hned nebylo na světě a teď vidím, kolik je za tím práce.
taky zvažuju, jestli to má smysl, protože mám pocit, že ochuzuju svýho syna, že nejsem tak čilá(spíš vůbec) přes den. pokud máte zájem, nakoukněte na www.fotokalendar.eu a písněte, co si myslíte o těch stránkách samotných. díky.
22.11.2009 1:43:38
Ahojky mamky,
také jsem to zkusila, rozjela jsem e-shop s dětským oblečením z Anglie. Je to fuška a pravda, práce je to hodně, ale věřím tomu, že potenciál tam je, počítat také umím a doufám, že ta námaha ovoce přinese. Bez svého tolerantního a podporujícího partnera by to ale určitě nešlo. Takže nám všem matkám-podnikatelkám držím palce, aspoň nezakrníme a vyvíjíme se. Navíc mám pocit, že vlastně ostatním mamkám pomáhám.
A kdybyste měly chuť, mrkněte na www.coolkids.cz. Třeba jen nakoukněte a dejte mi vědět, jak se Vám to líbí. :-)
Jana J.
  • 
22.11.2009 1:36:44
Ahojky mamky,
také jsem to zkusila, rozjela jsem e-shop s dětským oblečením z Anglie. Je to fuška a pravda, práce je to hodně, ale věřím tomu, že potenciál tam je, počítat také umím a doufám, že ta námaha ovoce přinese. Bez svého tolerantního a podporujícího partnera by to ale určitě nešlo. Takže nám všem matkám-podnikatelkám držím palce, aspoň nezakrníme a vyvíjíme se. Navíc mám pocit, že vlastně ostatním mamkám pomáhám.
A kdybyste měly chuť, mrkněte na www.coolkids.cz. Třeba jen nakoukněte a dejte mi vědět, jak se Vám to líbí. :-)
Jana J.
21.11.2009 23:14:28
Žlababo,
Vaše příspěvky jsou ohromě čtivé a psané OPRAVDOVĚ a ze života a moc dobře se čtou..~R^~R^
Člověk si jen pokyvuje!
Obdivuji Vaši vitalitu a optimismus, kterým určitě nakazíte nejednoho truchlíka:-)(ici:-)
Držím moc palce a ráda si poslechnu v úterý Váš příspěvek na Radiožurnálu..věřím, že vydržím ~;)
Jitka
Andy
  • 
21.11.2009 21:43:43
Při čtení pokyvuju hlavou, než jsem šla psát texty pro svůj pracovní web, uspala jsem děti, nacpala myčku a zkoukla rodinu. Občas si člověk odpustí televizní show či vyrábění po večerech, ale neměnila byhc.
A těším se na vlnu nového nabuzovacího programu pro maminky, který jsem vypsala - koukněte na http://www.imagion.cz/karierove-poradenstvi/ - a třeba přijeďte...
21.11.2009 15:52:13
Dříve jsme byla učitelka, pak jsem učila soukromě.
To ani za podnikání nepovažuji. Chtěla jsem poznat život, tak jsme začala podnkat v obchodní činnosti, exportuji stroje do rozvojových zemí.
Nemám k tomu vzdělání ani vlohy k obchodování.
To jen na vysvětlenou. Chtěla jsem napsat jak mě mrzel postoj lidí ke mně. Dokud jsme učila všichni si mě vážili. Jak jsem začala obchodovat, musela jsme spolknout mnoho urážek, ponižování od úředníků, od konkurenčních firem dokonce vyhrůžky, celkově se lidé chovají ke mně mnohem hůř, než když jsem učila.
21.11.2009 15:39:02
Asi když chce člověk něco hodnotného udělat, musí být hodně naivní. Ať už je to podnikání nebo založení rodiny.
Teraza Horáková
20.11.2009 19:20:07
no, když se to rozjede, tak je to složitý. Mně třeba vadí, že max. urvu týden dovolený vcelku a jednou za pár let, nemoc stíhám za 3 dny a děsím se dne, kdyby bylo něco vážnějšího...a to ještě pořád někdo telefonuje, ano, mám spolupracovníky, ale klienti si zvykli na privátní přístup a asi i proto je vlastně mám.

Takže vlastně pohoda.

obchod je v tomhle trochu jiný, ale taky si určitě nesmíte dovolit zklamat zákazníka nebo něco odkládat na neurčito.....

takže svoboda je fajn, ale všechno má své.... např. sociální jistoty ~:-D

20.11.2009 16:16:59
Ale já si, na rozdíl od nich, můžu ten čas plánovat podle sebe a potřeb dětí. Neprudí mě žádný šéf, že už jsem ZASE doma, když je ve školce nějaká besídka, není problém na ní jít, můžeme jít na celý den do ZOO, jet někam na výlet atd. atd. Prostě do zaměstnání bych se už nevrátila, protože v dnešní době už tam nejsou ani ty jistoty, co bývaly dříve.
Teraza Horáková
20.11.2009 10:32:53
Baruschko, kamarádky taky nechápaly. Jakmile ukončily MD a zapluly do pracovního procesu, najednou ten čas nemají samy.

Palce držím.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 63 [Dalších 33 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.