| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Júúú, podnikatelka

 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]
Michaela
  • 
6.3.2015 19:54:15
Vážení čtenáři,
máme poslední volná místa pro pracovní příležitost práce z domu virtuální asistentky jakok podnikatelky. Nebojte se a přidejte se pod naší společnost do skvělého týmu http://www.newwaveservice.cz/kariera
Simča, dvě děti a obchod
7.5.2010 14:22:11
Dobrý den milé maminky,

hledám nejlépe aktivní maminku na mateřské, která by převzala mou štafetu - obchod v Praze a webové stránky Topkočárky.cz a hravezdrave.cz
Oba dva obchody jsem vybudovala na mateřské a rodičovské dovolené při svých dvou dětech a postavila je na svých zkušenostech s nimi.
Dnes bych se ráda zase věnovala své původní profesi. Sedět na dvou židlích jsem už zkoušela a opravdu to nejde, odnáší to mí nejmilejší.
Jenže mi rve srdce zavřít něco co funguje, kde jsem vložila mnoho své energie a vybudovala dobrý pracovní tým.
A tak si říkám, že by mohl přijít vhod nějaké další mamince, která nechce být jen doma s dětma, a to jako mé společnici nebo mé nástupnici.

Budu se těšit na odpovědi na simona@topkocarky.cz
24.11.2009 16:02:48
To nevíš? Knížka vyšla na začátku září 2009 a jmenuje se Maminko, nezpívej.
Byl tu na Rodině o tom článek http://www.rodina.cz/clanek7329.htm
24.11.2009 12:30:04
Ahoj, moc ráda čtu tvoje příspěvky, jsou vtipné s trouchou hořkosti, prostě super k zamyšlení. Když to čtu tak mi začíná být jedno, že můj 18-letý syn nenapíše větu bez hrubky, že pravděpodobně nebude mít maturitu z ČJ ani AJ-diagnóza dislexie, digrafie, disortografie, a patnáctiletý mi do sms napíše: "už jsme vijely" nebo "dobro noc" -diagnóza stejná jako starší bratr. Taky mě přestává děsit, že můj třetí skoro tříletý syn sice řekne větu, ale ze slov, kterým rozumí jen sám a do školky ho nevezmou, protože se nepočůrá jen když ho dávám pravidelně na záchod. A kakání- čeká až bude mít na noc nebo na odpolední spaní plínku a pak se vykaká.
Všechny děti nemůžou být jen nadané nebo alespoň průměrné.

Určitě napiš knížku, věřím, že půjde na dračku a nejen v tvém e-shopu:-)
Lassie66
23.11.2009 8:46:13
Vidíš, to ti ale zrovna na Fleru nikdo nepoví. Alespoň jsem se s tím nesetkala. A mají tam parádní ušanky. Tak jsem koupila vlnu a zkusim taky takovou uplést pro děti. Ale ještě nemám jehlice a min. 15 let jsem nepletla.~t~
23.11.2009 8:43:15
Jenže ono to kapánek naštve, když ti někdo řekne třeba "ta čepička je za dvě stovky moc drahá, to u Vietnamců to koupím levnějc", a přitom jenom za materiál dáš třeba 70 kaček. ~Rv
Lassie66
23.11.2009 8:40:58
To je pravda. Co s tím naděláš? Já bych ale stejně raději háčkovala čepičky, než než někomu žehlila. To tvoření má antidepresivní účinky, u žehlení to samé nepozoruji ~t~.
23.11.2009 8:38:04
Lassie, na druhou stranu by bylo dobře, kdyby i tihle lidi mohli svou práci prodávat za rozumnou cenu, ne za tu almužnu, co takhle dostanou.
Lassie66
23.11.2009 8:34:45
Lído, to máš těžký. Když je někdo doma s dětmi a nemá k tomu možnost zkráceného úvazku, musí brát, co je. Pokud něco umí, je to fajn. Pokud naopak někdo řekne, že se mu to a to nevyplatí, pak je to taky špatně. Já to beru tak, že jako přívýdělek to bodne - myslím k RP, ne jako příjem. Hodně lidí bydlí na vesnici, přivydělat si nemá jak - tohle je jedna z cest.
23.11.2009 8:29:36
Lassie, jenže pak zároveň "kazí" ceny pro ty, co se tím zabývají skutečně vážně. Zákazník pak dojde k přesvědčení, že to je vlastně brnkačka a je to hotový za chviličku.
 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.