| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

11.10.2000 19:42:01 Mirka, 5 mesicu Tom

Re: Bolesti briska pri kojeni (a po nem)

Ahoj Ivo,

diky za povzbudivy meil - je to zajimave, Tom ma totiz taky po mne chudokrevnost a bere zelezo v kapkach - zjistili mu to podle krevniho obrazu. Zloutenku prodelal jeste v porodnici - dost silnou. Mozna to ma taky nejakou souvislost - lituju Te, ze jsi musela prodelat tolik behani po doktorech - to je vzdycky trauma a clovek se citi trochu bezmocne. Je fajn, ze jste se z toho dostali, to je vzdycky radost, videt nejaky pokrok. Tom uz to ma taky ted lepsi, porad ho kojim, i kdyz prikrmuji a mam skvely pocit, ze jen u prsa se sklidni a ma pocit bezpeci, ktery mu lahev dat nemuze. Kolikrat ho "na prsu" uspavam a je v pohode. Diky Bohu, ty bolesti briska jsem hodne tezce nesla, pripadalo mi, ze ho mucim - a do toho navic pribuzni, kteri si to mozna i mysleli. Preji Ti hodne radosti z Tveho Matyska. AHoj Mirka.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Bolesti briska pri kojeni (a po nem) Mirka, 4 mesicni Tom 15.9.2000 0:0
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Helča , holčička 8. týdnů 24.9.2000 7:31
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Adéla, syn 6. týdnů 27.9.2000 8:40
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 4,5 mesice Tom 3.10.2000 22:36
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Milka, Kristýnka 7,5 m. 28.9.2000 13:38
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Iva, Matýsek 6měsíců 4.10.2000 1:36
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 5 mesicu Tom 11.10.2000 19:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.