| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

28.9.2000 13:38:42 Milka, Kristýnka 7,5 m.

Re: Bolesti briska pri kojeni (a po nem)

Měli jsme s kojením spousta problémů a bolesti bříška byly jen jednou součástí. Nejhorší to bylo večer, to brečela skoro pokaždé. Trochu nám pomáhalo používání rektální rourky, ale hlavní řešení je počkat, až to samo přejde. Až se mimčo naučí samo trochu hýbat a pak i točit, bude to lepší. Neustálé pouštění prsa bylo také na denním pořádku. Jednu dlouhou dobu (3 a 4 měsíc) brečela hned, jak jsem jí chtěla dát k prsu a chytnout se odmítala. Hodně pomohlo, že jsem si do lahve dala roztok Glukopuru, do dudlíku udělala větší dirku a při kojení jí to kapala na prso - to sladké jí vždy přimělo se znovu chytnout. Byla to rada od paní doktorky Paulové z horké linky kojení. Všechno se zlepšilo až kolem půl roku a až na jeden týden naprosté krize kolem sedmého měsíce je to teď dobré. Konečně mám dítě, které při pohledu na prs projevuje radost. Přeju hodně pevných nervů a vydržte - určitě to stojí za to.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Bolesti briska pri kojeni (a po nem) Mirka, 4 mesicni Tom 15.9.2000 0:0
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Helča , holčička 8. týdnů 24.9.2000 7:31
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Adéla, syn 6. týdnů 27.9.2000 8:40
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 4,5 mesice Tom 3.10.2000 22:36
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Milka, Kristýnka 7,5 m. 28.9.2000 13:38
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Iva, Matýsek 6měsíců 4.10.2000 1:36
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 5 mesicu Tom 11.10.2000 19:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.