| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

16.1.2023 16:07:00 Alissek

Domácí kávovar na latte macchiatto

Ahoj,

ráda bych si na doma pořídila automatický kávovar, který umí připravit latte macchiatto (ideálně stiskem jednoho tlačítka). S žádným domácím kávovarem osobní zkušenost nemám, tak bych ráda nějaký se skutečně jednoduchým ovládáním i čištěním. Z přípravy mléčné pěny pomocí samostatné trysky mám poněkud respekt.
Cenu bych ráda udržela kolem 20 000 Kč.

Do užšího výběru se mi dostal kávovar:

Melitta Latticia - nezabere moc místa, zvládá dvě kávy najednou, má dělat dobrou mléčnou pěnu, je levný, ale nenašla jsem na něj téměř žádné recenze


Nivona 790 - je sice dražší, ale asi má více možností nastavení, láká mě automatické čištění mléčných cest

Nicméně netuším, jestli třeba při výběru neopomíjím nějaký aspekt, který je důležitý, jen nepřijde důležitý mně, amatérovi :-).

Máte někdo s těmito kávovary zkušenost? Případně s jinými.

Díky za každou radu.

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Domácí kávovar na latte macchiatto Alissek 16.1.2023 16:7
*Re: Domácí kávovar na latte macchiatto Martina, 2 kluci 16.1.2023 16:30
**Re: Domácí kávovar na latte macchiat... Alissek 16.1.2023 20:33
***Re: Domácí kávovar na latte macchi... Martina, 2 kluci 18.1.2023 15:59
*Re: Domácí kávovar na latte macchiatto Červená malina 16.1.2023 21:47

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.