| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Pití a nápoje

3.10.2000 22:36:13 Mirka, 4,5 mesice Tom

Re: Bolesti briska pri kojeni (a po nem)

Bolesti briska nijak nepominuly, takze jsem se po dlouhych uvahach a vnitrnich rozeprich rozhodla pridavat Tomovi Sunar - rano, v poledne a vecer. Mezi tim a v noci kojim. Tom se uklidnil, pres den je klidnejsi, vydrzi mnohem dele nejist a ani u prsa uz se mi krouti mene. Stale davam kapky Sab simplex. Je to hodne individualni - kazdy se musi rozhodnout po svem co diteti nejvic prospeje - u nas uz to u me bylo na doraz fyzickych moznosti (Tom totiz nechce byt za zadnou cenu v kocaru, takze moznost odpocinku miziva), takze jsem se rozhodla prikrmovat, i kdyz nadsena jsem z toho nebyla. Ted mi ale pripada, ze je klidnejsi on i ja. Ahoj.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Bolesti briska pri kojeni (a po nem) Mirka, 4 mesicni Tom 15.9.2000 0:0
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Helča , holčička 8. týdnů 24.9.2000 7:31
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Adéla, syn 6. týdnů 27.9.2000 8:40
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 4,5 mesice Tom 3.10.2000 22:36
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Milka, Kristýnka 7,5 m. 28.9.2000 13:38
*Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ne... Iva, Matýsek 6měsíců 4.10.2000 1:36
**Re: Bolesti briska pri kojeni (a po ... Mirka, 5 mesicu Tom 11.10.2000 19:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.