| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

12.12.2003 22:14:47 Lidka

Re: Přírodopis

Jo Tomáš je taky ve čtvrté...ale každá škola to bere jinak. Oni to berou víc všeobecně. A popravdě řečeno tohle se Tom doma neučil, ale měl z toho jedničku. Učily jsme se lesy - patra lesa,a tak....zvířata co tam žijí, prostě co zná ze života. Ale vím, že kamoška mi psala, že její syn /taky čtvrťák/ se učí o těch zvířatech úplně všechno...kolik má mláďat, atd..atd... Tomáš se učil jenom že v lese žije takové a takové zvíře. Tak záleží na učitelce, ale v knížce mají opravdu ty zvířata popsané, tak mi připadá, že to učitelka dost šidí... Jo my jsme měli v první třídě taky fajn učitelku, brala na něho ohledy, měl jiné úkoly, atd...a to jsme ještě žádný papír z poradny neměli. Ten jsme dostali až ve druhé třídě, kde jsme měli učitelku pěknou k....... Ta papír měla, ale vůbec na to nebrala ohled. Každý den nosil domů dva,tři sešity, které měl opisovat. Stejně to měl vždycky ještě horší opsané, než to co psal ve škole.Protože k tomu měl ještě domácí úkol, a měl toho plné zuby. A to nám v poradně říkaly, že doufají, že ho nenecháváme přepisovat, že to prostě líp nedokáže! No to měla říct učitelce, ale naštěstí ji už nemáme, máme další.Tam u té měl pomalu skrz psaní i škaredou známku z prvouky...Letos má z vlastivědy a z přírodovědy jedničku,protože učitelku zajímají jeho znalosti a né písmo. Tak mi to řekla, a někdy ji fakt obdivuju,protože já bych po něm ty písemky nepřečetla..takže si dost musí domýšlet. Ale v češtině mě to štve,protože je i všude napsané, že by měli být děcka upozorňovány na to, co napsaly správně, a né na moooooře červených chyb.Tomáš je taky flegmoš, ale co se týká nějakých výkonů, když mu něco zakážu nebo tak, tak má okamžitě záchvat. Prostě se nedokáže ovládat... Jo a ty sešity do vlastivědy a tak...tak naše učitelka na něho vyzrála. Řekla mu, když to bude mít pěkně napsané /čitelně/, že to nemusí psát celý /zápis/. A ejhle..najednou to šlo po něm i přečíst. A další půlku má dopsanou od učitelky. A další výklady to tak dělala dál. A dnes měl v přírodovědě napsané dvě strany - sám a čitelně. No tak třeba ho i napraví..../pokud chceš-jájo, můžeš napsat přímo na mail/
Zrovna jsem po přečtení tvého příspěvku, jak se tatínek rozpálil u angličtiny říkala mojemu manželovi,že by tu Rodinu měl taky číst, on si myslí, že takový je jenom ten náš!!! Ono to dost uklidní, že někde jinde je to podobný!
A co na to váš tatínek? Náš pořád má hrůzu z toho, že půjde do zvláštní školy...což mě dost štve. Zatím máme trojku /letos první/ z češtiny. TAkže až bude na pětku, tak se můžem bavit o propadání...
Odpovědět
Průběh diskuze (17 názorů)
Přírodopis Jája (3 děti) 12.12.2003 9:10
*Re: Přírodopis Lidka 12.12.2003 22:14
**Re: Přírodopis Petuna 13.12.2003 20:42
***Re: Přírodopis Lidka 13.12.2003 23:15
****Re: Přírodopis Petuna 13.12.2003 23:30
****Re: Přírodopis Červánek 14.12.2003 12:34
*****Re: Přírodopis Lidka 14.12.2003 20:15
******Re: Přírodopis Jája 15.12.2003 8:30
******Co bude z našeho syna? Jája 15.12.2003 9:9
*******Re: Co bude z našeho syna? Lidka 15.12.2003 20:13
*****Ahoj Marťásku, Jája (3 děti) 15.12.2003 10:12
******Re: Ahoj Marťásku, Červánek 15.12.2003 14:12
*******Re: Ahoj Marťásku, Jakarta 16.12.2003 8:20
********Re: Ahoj Marťásku, Červánek 16.12.2003 8:49
******Re: Ahoj Marťásku, Radana,2kluci 16.12.2003 12:25
*******Re: Ahoj Marťásku, tinas 16.12.2003 17:59
********Počítač a děti Jakarta 17.12.2003 12:27

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.