| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

6.6.2001 7:49:37 Lenka, Jakub 4 roky

Re: Dva žárlivci

Ahoj Sylvie,
predem rikam, ze nevim, jak presne ti poradit, a pokud chces predam tvuj dopis nasemu znamemu - vycvikari - kteremu doma prochazi rukami spoustu psu, pritom maji triletou holcicku. Ja sama mam 4 leteho syna a protoze psi jsou konicek meho manzela, v dobe narozeni maleho jsme meli v byte 2+1 dva psi, jednoho maleho a jednoho velkeho. Kdyz jsme si miminko prinesli domu, oba psi si k nemu cuchli a oba se svorne zatvarili velmi znechucene, tim bylo seznamovani odbyto. Pak jsme dusledne dodrzovali, kdyz pecuji o miminko, nesmi me pes obtezovat, kdyz Jakoubek spal, pokojne lezel (pozdeji sedel) v kocarku, je cas venovat se psum, treba o neco intenzivneji nez driv. Psi to brzy pochopili, prinaseli si svoje hracky kdyz maly spal a ja zrovna nevarila, nezehlila apod. V dobe kdyz maly zacal lezt jsem nikdy nenechavala psy (presto, ze jim 100% verim) s Jakoubkem bez dozoru, zavirala jsem je na tu dobu do vedlejsi mistnosti (jsou na to zvykli z navstev, ktere treba psy zrovna nezboznuji). Pokud jsem s Jakubem byla, mohli byt psi samozrejme u toho. Kdyz byl malemu rok a pul, bral si manzel na vikendy domu dalsiho velkeho psa (mladeho a hraveho), s tim uz byl Kubik rovnou velky kamarad, pak prisel za rok opet dalsi pes (ty dva predchozi jsme uz nemeli), opet zcela bez problemu. Nedavno jsem hlidala 14dni rocniho synovce (vcetne toho, ze u nas spal), momentalne jsme meli doma pouze maleho pejska, taky jsme nemeli zadny problem. Vse je asi o tom, ze pokud ma pes (ale i dite) sve jasne vymezene misto, problemy nejsou. Stykame se s nekolika rodinami, kde jsou 1 - 2 psi a maji male deti, nikdo z nich problem se zarlivosti nema. Ale vsichni se psy alespon castecne cvici nebo se jim venuji, kdyz maji deti z dosahu (treba se v dohledu detem i jen 10 minut intenzivneji venuje kamaradka). Pokud chces napis mi na mail, zkusime spolecne vymyslet, jak vse resit v tvem konkretnim pripade.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dva žárlivci Sylvie 3.6.2001 9:59
*Re: Dva žárlivci Lenka, Jakub 4 roky 6.6.2001 7:49
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:5
*Re: Dva žárlivci Helena, dva kluci 7.6.2001 11:18
**Re: Dva žárlivci Fany 7.6.2001 19:27
**Re: Dva žárlivci Jarka 7.6.2001 20:16
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:6

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.