| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

10.6.2001 19:06:13 Sylvie

Re: Dva žárlivci

Ahoj Heleno,
díky za reakci. Vyjádřila jsem se nepřesně. Já bych ráda dosáhla spíš vzájemného tolerování než sblížení. Psa máme křížence, střední velikost (asi deset kilo).
Džin a Verča se vzájemně ignorují - pokud já si jich taky nevšímám. Ale stačí, abych na jednoho promluvila, už ten druhý vyvádí. Za nejhorší považuji, že pokud jsme my tři sami, tak mě Džin prostě neposlouchá. A já v tu chvíli ztrácím jistotu, že bych dokázala zabránit nějakému maléru.
A co se Verči týká - nevím, jestli půlroční dítě dokáže žárlit. Ale vlastní názor dokáže projevit docela dobře. Jedna příhoda z doby, kdy jí byly čtyři měsíce. Rodiče ji vzali na procházku. Dala mi dostatečně najevo, že teda v kočárku jet rozhodně nechce (já ji většinou nosím v šátku), nicméně jí to bylo houby platné. Když se vrátili, tak na první pohled bylo všechno v pořádku, Verunka se chovala jako roztomilé usměvavé a "upovídané" miminko. Mělo to jedinou chybičku - odmítala se podívat na mne. I když jsem usoudila, že není možné, aby ještě neměla hlad a přiložila ji k prsu, tak nejdřív zavřela oči, nadlábla se, otočila hlavu, oči otevřela a sápala se k babičce... Trucovat vydržela skoro čtyři hodiny (z toho hodinu jsme byly samy), pak usnula a po probuzení bylo všechno v pořádku. A obdobně reaguje na každého, kdo se věnuje Džinovi a ne jí. A mám obavy, až začne lézt, tak aby v nestřeženém okamžiku (vědoma si své převahy) Džinovi neublížila. Nejsem si jista, jestli by si to nechal líbit.
Zdraví Sylvie
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dva žárlivci Sylvie 3.6.2001 9:59
*Re: Dva žárlivci Lenka, Jakub 4 roky 6.6.2001 7:49
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:5
*Re: Dva žárlivci Helena, dva kluci 7.6.2001 11:18
**Re: Dva žárlivci Fany 7.6.2001 19:27
**Re: Dva žárlivci Jarka 7.6.2001 20:16
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.