| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Vztekání a vzdor

3.6.2001 9:59:39 Sylvie

Dva žárlivci

mám menší problém - naše půlroční dcera a pes mých rodičů na sebe vzájemně žárlí. Už to došlo tak daleko, že jen přijdu k rodičům a pozdravím se s Džinem, Verča začne vřískat, jak kdybych ji vraždila (držím ji přitom v náručí). A naopak - jakmile mám Verču v náručí, Džin mě neustále ojíždí a já se ho nemohu zbavit. Jakmile Verču kojím, Džin se snaží natlačit mezi nás, když tedy dostane od rodičů jídlo, tak zas pro změnu spouští řev Verča... Ten, kdo na procházce vede Džina na vodítku, Verče nestojí za jediný pohled a odmítá s ním komunikovat. Džin se zas pro změnu snaží natlačit co nejblíž ke kočárku a vůbec mu nevadí, že mu každou chvíli někdo přejede packu... Přiznám se, že nevím, co mám dělat. Mám obavy, že když se budu věnovat Džinovi, tak si to Verča přebere, jako že ji nemám ráda. Zrovna tak mám obavy, že když se tedy Džinovi věnovat nebudu, tak Verča získá pocit, že se vždycky všechno musí točit kolem ní. Neznáte nějaký způsob, jak je vzájemně sblížit?
Díky Sylvie
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Dva žárlivci Sylvie 3.6.2001 9:59
*Re: Dva žárlivci Lenka, Jakub 4 roky 6.6.2001 7:49
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:5
*Re: Dva žárlivci Helena, dva kluci 7.6.2001 11:18
**Re: Dva žárlivci Fany 7.6.2001 19:27
**Re: Dva žárlivci Jarka 7.6.2001 20:16
**Re: Dva žárlivci Sylvie 10.6.2001 19:6

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.