| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

30.3.2001 14:15:45 Jarka dvě děti

Maminkou ve čtyřiceti?

Je mi 39 let a mám dvě odrostlé děti. Přesto ještě toužím po miminku. Může se mi, prosím, ozvat maminka, která má dítě v pokročilejším věku, jak snášela těhotenství, porod, noční vstávání atd. a případně budu ráda za příspěvky dětí starších rodičů. Jestli jste nějakým způsobem pocítili že Vaši rodiče jsou cca o generaci starší než rodiče vašich vrstevníků, jestli jste měli pocit, že máte doma staromódní rodiče ... Budu ráda za každý názor. Po děťátku moc toužím, nedokážu už pomalu na nic jiného myslet a pokud se mi podaří otěhotnět, budu asi nejšťastnější člověk na zemi. Jenom si uvědomuju rizika, která to může přinést a proto budu ráda, pokud se mi od vás podaří získat nějaké informace, čeho se vyvarovat, jak jste se s touto situací vyrovnávaly, s čím jste se potýkali atd. atd. Děkuju.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Maminkou ve čtyřiceti? Jarka dvě děti 30.3.2001 14:15
*Re: Maminkou ve čtyřiceti? sally, vdaná, bezdětná 30.3.2001 21:14
**Re: Maminkou ve čtyřiceti? Míša, syn 4 roky 30.3.2001 22:48
*Re: Maminkou ve čtyřiceti? Frn, 1 dítě (malé) 8.8.2001 9:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.