| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Partnerské vztahy

30.3.2001 22:48:35 Míša, syn 4 roky

Re: Maminkou ve čtyřiceti?

Ahoj Jarko,
mojí mamince bylo 41 a tátovi 45, když jsem se narodila. S tím, že mám o generaci starší rodiče, než ostatní děti, jsem problémy neměla, protože nikdy nebyli a nejsou staromódní (dodneška chodí oba do práce, v zimě si vyrazí na běžky...). Spolužáci se sice občas posmívali, protože tehdy bylo "normální" mít za maminku čerstvou maturantku (což už dneska není), ale dnes na srazech přiznávají, že mi vlastně ty moje rodiče dost záviděli. Přesně, jak psala Sally, naši už měli ledacos vyřešené, než jsem se narodila, chtěli mě a byli ochotni se mi věnovat (ale nikdy mě svou péčí neobtěžovali). Dneska jsou fantastickými prarodiči pro mého syna, hlídali ho tři dny zrovna minulý týden a přežili všichni. Ostatně já jsem taky jezdila na prázdniny ke svému osmdesátiletému dědečkovi a zvládl se o mě postarat (a byl to chlap a byl sám).
Takže jestli chceš podporu, tak ode mě ji máš.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
Maminkou ve čtyřiceti? Jarka dvě děti 30.3.2001 14:15
*Re: Maminkou ve čtyřiceti? sally, vdaná, bezdětná 30.3.2001 21:14
**Re: Maminkou ve čtyřiceti? Míša, syn 4 roky 30.3.2001 22:48
*Re: Maminkou ve čtyřiceti? Frn, 1 dítě (malé) 8.8.2001 9:42

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.