| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

17.1.2001 22:56:09 Helena, 1 syn 5 let

Jsem netolerantní?

Mám takový problém. Po pětiletém, podle mého názoru šťastném manželství, se mi manžel přiznal, že je homosexuál. Byl to pro mne šok, ale ¨snažila jsem se přes to přenést, protože svého muže mám ráda a máme spolu pětiletého syna. To bylo loni v říjnu. Letos v lednu jsem zjistila, že si manžel našel na inzerát přítele a po mě chce abych mu ho tolerovala. Představuje si naši situaci tak, že se nerozvedeme. Chce zůstat se mnou, ale chce mít i jeho. Mám ho brát jako rodinného přítele se kterým se budeme navštěvovat, jezdit na výlet, na dovolenou apod. Ale já mu jeho přítele tolerovat nechci. To, že je homosexuál a neřekl mi to před svatbou jsem mu odpustila, ale proč on by měl mít všechno a na mě by zbyly jen drobky. Chodím k psycholožce, s nervami jsem úplně na dně a beru prášky. Na syna kolikrát bezdůvodně vyjedu. Často brečím a nevím jak dál. O rozvodu uvažuji čím dál častěji, protože si myslím, že takovéto manželství nemá cenu udržovat. Dokáži odpustit hodně, i jednorázovou nevěru, ale žít v manželském trojúhelníku nemůžu. Chtěla bych vědět jestli jsem opravdu tak netolerantní, jak si to o mě myslí můj muž.
Helena
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jsem netolerantní? Helena, 1 syn 5 let 17.1.2001 22:56
*Re: Jsem netolerantní? Míša, syn skoro 4 18.1.2001 0:12
**Re: Jsem netolerantní? Karla, dvě holky 18.1.2001 13:30
*Re: Jsem netolerantní? Radka II - 2 děti 18.1.2001 0:21
*Netolerantní nejsi! Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 18.1.2001 12:20
*Re: Jsem netolerantní? Hanka,bezdětná,25 let 20.1.2001 15:24
*Re: Jsem netolerantní? Helena , dva kluci 22.1.2001 10:26
*Re: Jsem netolerantní? ina 22.1.2001 12:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.