| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

22.1.2001 10:26:40 Helena , dva kluci

Re: Jsem netolerantní?

Mila Helenko, tvuj manzel te urcite ma rad. Ale je to takova laska, jako ty mas rada svou nejlepsi pritelkyni. Nikdy bys ji neublizila, vazis si ji, mohla bys s ni klidne sdilet jeden pokoj a i jeden byt, ale mohla bys byt jeji milenka ? Asi by to neslo. Sexualni orientaci nelze predelat, a ty bys setrvanim v tomto pokrivenem manzelstvi prisla na cely zivot o moznost mit partera, milence a stastny zivot . Nevycitej si hlavne, zes na to mela prijit driv. Je dost mozne, ze to ani tvuj manzel nevedel urcite... Ale ted to vi.
Mila Helenko , kdyz ctu nektere zdejsi pribehy, pomyslim si : no nazdar, a ja si o sobe myslim ze mam problemy. Proti jinym jsem vlastne stastnej clovek !! Moje problemy jsou zanedbatelne proti tvym , ale ver, ze bude lepe, ze to prekonas a zvladnes . A za par let to bude jen zla vzpominka. Mas kluka, ktery te moc potrebuje. Jeho otec neni zadna zruda, jen je jinak sexualne orientovany .Ma rad jeho, bude z neho dobry tata, i kdyz nebudete bydlet spolu. Pokud si te vzal, a mel s tebou dite a porad jeste nechce odejit, mozna to neni kvuli cistemu pradlu a veceri. Mozna se boji, ze nebude moci sveho syna vidat, ze se postaras, aby ho nemohl vychovavat.
Seber silu a zkus se rozvest. Dnes neni nutne u soudu mnoho vysvetlovat, a zrovna vas rozvod by mohl byt prikladem , ze je to dobre . Nic si nezavinila, ale tohle opravdu nema jine vychodisko. Tohle nikdo nezavinil, tak to ukoncete dustojne a se cti. Mimo psychiatra dojdi k dobremu rodinnemu terapeutovi,at ti s tim taktnim rozvodem pomuze. Nemuzes byt na zbytek zivota obetni beranek.Drzim ti se vsech svych sil vsechny palce.
Nechci to privolavat, ale mohlo se nedejboze prihodit neco horsiho. Mohly ho vzrusovat male deti a mohl znasilnovat holcicky, mohl nekoho prejet autem a byt zavreny, mohl byt alkoholik a mlatit tebe i chlapce kdykoliv, kdyz jste byli na dosah.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jsem netolerantní? Helena, 1 syn 5 let 17.1.2001 22:56
*Re: Jsem netolerantní? Míša, syn skoro 4 18.1.2001 0:12
**Re: Jsem netolerantní? Karla, dvě holky 18.1.2001 13:30
*Re: Jsem netolerantní? Radka II - 2 děti 18.1.2001 0:21
*Netolerantní nejsi! Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 18.1.2001 12:20
*Re: Jsem netolerantní? Hanka,bezdětná,25 let 20.1.2001 15:24
*Re: Jsem netolerantní? Helena , dva kluci 22.1.2001 10:26
*Re: Jsem netolerantní? ina 22.1.2001 12:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.