| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rozvod, rozchod

Netolerantní nejsi!

Heleno, tak jako holky přede mnou si myslím totéž - ty nejsi netolerantní, naopak jsi byla postavena před hotovou věc, která nemá mnoho řešení. Zatímco případná nevěra muže s ženou lze vyřešit, odpustit, zapomenout, tady není co řešit ani zapomínat, tvůj muž se nezmění ukončením jeho vztahu. Věřím, že se svoji orientaci snažil potlačit, že v tom nenese tak velkou vinu, že ti neřekl o problému dřív. Ale v tuto chvíli se chová sobecky, protože po tobě opravdu nemůže chtít, abys mu přítele tolerovala. Brzy bys byla s nervama úplně v háji. A váš syn by si dřív nebo později všimnul, že je něco divně. Nehledě na to, jak by na takový trojúhelník pohlíželo okolí - lidé někdy umějí být pěkně zlí. On má možná hezkou představu - ty mu budeš vařit, prát, uklízet, pečovat o něj, no a on za to bude dělat, že je všechno v pořádku. Víš, nechci ti radit, abys hned žádala o rozvod nebo mu balila kufry. Pravda je, že pokud byste svůj vztah dokázali udržet na kamarádské úrovni (a není důvod, proč by to tak nemohlo být - tedy časem, až se s touto situací vyrovnáš), možná by to bylo lepší, než jej rovnou rozbít. Ale ty bys v první řadě měla začít trochu myslet na sebe. Začít někam vyrážet, třeba s kamarádkami, odjet se synkem na dovolenou, sportovat, zkrátka zaměstnat se činnostmi, díky kterým budeš nastálý problém řešit méně častěji a ne tak intenzivně. Já vím, radí se to líp než dělá, viď. Ale na rozdíl od holek, kterým zahýbá manžel, ty máš jednu jistotu - víš, že s tím už nic nenaděláš a můžeš tedy časem začít hledat i novou lásku... a máš na ni plné právo...
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Jsem netolerantní? Helena, 1 syn 5 let 17.1.2001 22:56
*Re: Jsem netolerantní? Míša, syn skoro 4 18.1.2001 0:12
**Re: Jsem netolerantní? Karla, dvě holky 18.1.2001 13:30
*Re: Jsem netolerantní? Radka II - 2 děti 18.1.2001 0:21
*Netolerantní nejsi! Šárka, syn 14 let, dcera 11 let 18.1.2001 12:20
*Re: Jsem netolerantní? Hanka,bezdětná,25 let 20.1.2001 15:24
*Re: Jsem netolerantní? Helena , dva kluci 22.1.2001 10:26
*Re: Jsem netolerantní? ina 22.1.2001 12:30

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.