| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

4.12.2000 17:46:42 Eva, 24. týden

Re: Můžu být ještě stále těhotná?

Taky jsem si prožila něco podobného. Po pozitivním těhotenském testu jsem začala malinko špinit. Letěla jsem samosebou k doktorce, na ultrazvuku mě prohlídli a řekli, že je všechno v pořádku. Pro jistotu mi ale začali dávat podpůrné hormonální injekce (do 13. týdne). Špinění trvalo asi 9 dní a za 4 týdny přišlo znovu. Ještě slabší, ale bylo. To už jsem konzultovala jenom po telefonu a doktorka mi řekla, že pokud to není čistě červená krev, není třeba panikařit. Stejně jsem ale potom šla na kontrolní ultrazvuk. Tímhle špiněním to naštěstí skončilo a já se mohla uklidnit. Prý dokud není děloha úplně zaplněná, což odpovídá přibližně 12. týdnu, může ke špinění docházet. Někdo si hold musí nějaký ty nervičky zažít.
Přeju Vám dál už jen pohodové těhotenství a zdravé mimčo.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 20.11.2000 21:2
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Lucie 25, zatim bez miminka (uz ne dlouho) 1.12.2000 13:17
**Re: Můžu být ještě stále těhotná? Eva, 24. týden 4.12.2000 17:46
***Re: Můžu být ještě stále těhotná? Renda (stále bezdětná) 5.12.2000 11:9
*Re: Můžu být ještě stále těhotná? Edyta 4.12.2000 17:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.